لمپارد: به شکست‌های قبلی مقابل منچستریونایتد کاری ندارم

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی علاقه ای به مرور بازی های این فصل تیمش با یونایتد دارد....

به گزارش مدال، چلسی در این فصل دو بار در لیگ برتر و جام اتحادیه به مصاف منچستریونایتد رفته و هر دو بار مغلوب شده است. چلسی و یونایتد دوشنبه شب در استمفوربریج به مصاف یکدیگر می روند و فرانک لمپارد در مورد این دیدار و البته خرید حکیم زیاش صحبت کرده است.

دیدار مقابل منچستریونایتد: "دوشنبه شب ما باید به مصاف یکی از رقبای مستقیم خود برویم و من می دانم که اختلاف امتیازات می توانند تغییر کند. ما از شرایط جدول آگاهی داریم و بازی مقابل یونایتد و تاتنهام دو دیدار مهم برای چلسی خواهند بود. دوست ندارم به شکست های گذشته مقابل یونایتد نگاه کنم، زیرا دروازه چلسی به شکلی باز شد که ما علاقه ای نداشتیم. در دیدار جام اتحادیه نیز من تغییرات زیادی در ترکیب انجام دادم، این دو بازی سپری شده و ما حالا مسابقات جدیدی پیش رو داریم."

انتقال حکیم زیاش به چلسی: "من با او صحبت کرده و از اتفاقات و داستان زندگی شخصی او باخبرم. حکیم زیاش علیرغم اینکه روزهای سختی را پشت سر می گذارد، کیفیت را در زمین نشان داده و این خوب است. من از کار کردن با زیاش هیجان زده ام. من نمی خواهم حکیم زیاش را با کسی مقایسه کنم. او پای چپ فوق العاده ای دارد و بعضی اوقات در تواختن ضربه نهایی مشکل داشته ایم."

شرایط کپا آریزابالاگا: "واکنش او مناسب و همانگونه ای بود که من انظار داشتم. من صحبت زیادی با کپا نداشتم و باید در مورد ترکیب تیمم تصمیم گیری کنم. برای من مهم نیست بازیکن با چه رقمی از سوی باشگاه خریداری شده و من فقط به تمرینات نگاه می کنم. من در مورد ترکیب چلسی تصمیم گیری خواهم کرد و شما نیز روز بازی متوحه خواهید شد چه کسی در ترکیب قرار می گیرد."

بیشتر بخوانید:
سولسشر: مقابل چلسی تنها به دنبال پیروزی خواهیم بود
کیکه ستین: ما به اندازه رئال مادرید شانس داریم

تگ ها


فوتبال جهان چلسی فرانک لمپارد لمپارد منچستریونایتد فرانک لمپارد چلسی منچستر یونایتد چلسی-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال