لمپارد: شروع لیگ برتر با تغییرات زیاد همراه خواهد بود

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی معتقد است که با شروع لیگ برتر تغییرات در سبک بازی ها کاملاً قابل مشاهده خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از یک وقفه تقریباً سه ماهه که به دلیل شیوع ویروس کرونا در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به وجود آمد، به زودی این رقابت ها بدون حضور تماشاگران و پشت درهای بسته ورزشگاه ها از سر گرفته خواهد شد. در واقع به نظر می رسد که عدم حضور هواداران در ورزشگاه ها برای مدت نامعلومی ادامه خواهد داشت چراکه مشخص نیست این ویروس چه زمانی ریشه کن می شود.

سرمربی انگلیسی چلسی یعنی فرانک لمپارد اما معتقد است که شروع مجدد رقابت‌ها با تفاوت‌های زیادی نسبت به قبل همراه خواهد بود. او در این باره گفت: " اگرچه از نظر فوتبالی شما دقیقاً همان کار قبل را انجام می‌دهید اما قطعاً همه چیز با تغییر های زیادی همراه خواهد بود. ما باید تلاش کنیم تا کاملا آماده باشیم و از این آماده بودن برای تغییر شرایط به نفع خودمان استفاده کنیم."

لمپارد در ادامه گفت: " ما با بازیکنان نیز بحث‌های زیادی داشتیم و می دانیم که همه چیز متفاوت خواهد بود. بازی ها نیز می تواند با کمی تغییر روبرو شود. ما در آلمان این موضوع را مشاهده کرده ایم و باید با شرایط جدید منطبق شویم. تمام کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که خودمان را تا حد ممکن آماده نگه داریم."

تگ ها


فرانک لمپارد چلسی