لنو: اوزیل من را متقاعد کرد به آرسنال بپیوندم

برند لنو اعلام کرد صحبت با اوزیل و مصطفی او را متقاعد کرد تا به آرسنال بپیوندد....

برند لنو اعلام کرد صحبت با اوزیل و مصطفی او را متقاعد کرد تا به آرسنال بپیوندد.

لنوی آلمانی که در ابتدای امسال با مبلغ ۲۲ میلیون یورو به جمع توپچی‌های لندن پیوست، نمایش‌های موفقی داشته و باعث شده به انتخاب اول امری برای حضور در ترکیب آرسنال تبدیل شود.
این دروازه‌بان که پیش از این در بایرلورکوزن حضور داشته می‌گوید: بازی در لیگ برتر اتفاق بسیار هیجان انگیزی برای من است و خوشبختانه من از قبل افراد زیادی را در این لیگ می‌شناختم. از ۱۰ سال پیش با موستافی دوست بودم و باهم در تیم ملی زیر ۱۷ و زیر ۲۱ سال هم‌بازی بوده‌ایم. با مسوت اوزیل هم در تیم ملی بازی کرده‌ام و ژاکا، اوبامیانگ و مخیتاریان را هم از بوندس‌لیگا می‌شناسم. برایم جالب است که همه در آرسنال کنار هم هستیم.
لنو در ادامه افزود: قبل از اینکه تصمیم بگیرم به آرسنال بیایم با موستافی و اوزیل صحبت‌هایم را انجام داده بودم. آن‌ها به من می‌گفتند آرسنال چه باشگاه بزرگی است و من قطعا آن‌جا را دوست خواهم داشت. با خانواده‌ و دوستانم صحبت کردم و همه من را به گرفتن این تصمیم امیدوار کردند.
لنوی ۲۷ ساله با اعلام این‌که از تک تک دقایق تمرین در کنار پیتر چک لذت می‌برد گفت: شروع بسیار خوبی داشتم و همه به من خوش‌آمد گفتند. چک شخصیتی فوق‌العاده دارد و دوست خوبی‌است. من تجربیات خوبی کسب کردم اما او کوهی از تجربه است. مهم‌ترین مسئله این است که در عین احترام، اوقات خوشی با هم داریم.