لنگلت: بارسلونا بهترین تیم دنیاست

لنگلت تاکید زیادی داشت که میخواهد بازی کند و نمیخواهد نقش یک نیمکت نشین مطمئن را بازی کند ......

لنگلت تاکید زیادی داشت که می‌خواهد بازی کند و نمی‌خواهد نقش یک نیمکت نشین مطمئن را بازی کند.

لمنت لنگلت، مدافع فرانسوی و جدید بارسلونا در نخستین کنفرانس مطبوعاتی‌اش شرکت کرد.

به گزارش mundodeportivo، لنگلت پس از اینکه به هواداران معرفی شد، در گفتگو با خبرنگاران گفت:

در بارسا بودن برای همه بازیکنان افتخار است اما برای من افتخاری ویژه است چون از کودکی می‌خواستم در باشگاهی بزرگ بازی کنم. به من فرصت فوق العاده‌ای به لطف مدیریت فنی بارسا داده شده و تلاش خواهم کرد از این فرصت و بازی در کنار هم تیمی‌هایم لذت ببرم.

هنوز با هم تیمی‌های فرانسوی‌ام صحبت نکرده‌ام چون آنها بازی بسیار مهمی روز یکشنبه در پیش دارند. اما فکر می‌کنم خیلی زود این اتفاق رخ می‌دهد و با هم صحبت خواهیم کرد تا به من بگویند باشگاه چطور است و چگونه در بارسلون زندگی می کنند.

مثل همه بازیکنان من هم دوست دارم تا جایی که می‌شود، بازی کنم. گرچه می‌دانم در بارسا رقابت زیادی برای کسب جایگاه در ترکیب تیم وجود دارد اما تلاش خواهم کرد تا در همه بازی‌ها به میدان بروم. برای بردن جام‌ها اینجا هستم. جاه طلبم اما به همه احترام می‌گذارم. در بارسا همه چیز به شما انگیزه می‌دهد. بازی کردن در کنار مسی؛ در لیگ قهرمانان اروپا؛ شانس بردن آن؛ لالیگا، کوپا و ...

اولین بازی‌ام برابر سویا خواهد بود اما قطعا به دنبال برد هستم. برابر دوستان و هم تیمی‌هایم قرار خواهم گرفت اما به محض وارد شدن به زمین برای پیروزی می‌جنگم و امیدوارم اولین جامم را بالای سر ببرم. بازیکنی چپ پا و پا به توپ هستم که سعی می‌کند محکم بازی کند اما زیاد خطا نکند. گرچه گاهی مجبورم خطا کنم.

منتظر ماندن برای رسمی شدن انتقال سخت بود چون وقتی منتظر چیزی هستید، زمان دیرتر می‌گذرد. با این حال هیچ وقت نگران نبودم چون باشگاه به من گفته بود که همه چیز تحت کنترل است و مشکلی وجود ندارد. در عین حال تمرینات بسیار خوبی هم در سویا داشتم.

باید خودتان را با سبک بارسا تطبیق دهید چون اینجا فوتبال با دیگر تیم‌ها متفاوت است. برای وفق پیدا کردن با هر چیز جدیدی به زمان نیاز دارید. نمی‌دانم چقدر اما تلاش می‌کنم خیلی زود با تیم تطابق پیدا کنم.

احساس می‌کنم الان بزرگ ترین فرصت زندگی‌ام نصیبم شده است. وقتی در نانسی بودم و پیشنهاد یووه از راه رسید، گفتم الان وقتش نیست. به سویا رفتم و به سختی کار کردم و حالا فرصتی باورنکردنی در بارسا دارم. بهترین تیم دنیا.

از اینکه اومتیتی جام جهانی بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد، بسیار خوشحالم. اینجا هستم تا بازی کنم و از هم تیمی‌هایم یاد بگیرم. اومتیتی مطمئنا چیزهایی به من خواهد آموخت. اگر بازی نکنم، تلاشم را بیشتر می‌کنم تا در بازی بعدی حضور داشته باشم. انجام 50 یا 60 بازی در تیمی چون بارسلونا واقعا سخت است. پیوستن به بارسا تصمیم ساده و راحتی بود. بارسا بهترین تیم اسپانیا و از نظر من بهترین تیم دنیاست. می‌خواهم جام ببرم و معتقدم در بهترین باشگاه ممکن برای این کار حضور دارم. همچنین می‌خواهم بازی کنم چون بازیکنی که بازی نکند، خوشحال نیست.

رابیو؟ البته که دوست دارم با آدرین هم تیمی باشم. بارسا همواره به دنبال بهترین هاست و رابیو هم یکی از آنهاست. او را خیلی خوب می‌شناسم و با هم دوستیم.

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال