لهستان با تیم دوم در فینال لیگ ملت‌های والیبال

لهستان با تیم دوم خود در مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2019 در آمریکا حضور خواهد یافت و بازیکنان اصلی این تیم برای حضور در مقدماتی المپیک استراحت خواهند کرد....

لهستان با ترکیبی از بازیکنان تیم دوم خود در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال به میدان می‌رود.

به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران در دور گروهی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال با برزیل و لهستان همگروه است و در نخستین مسابقه خود نیز از ساعت ۲:۳۰ بامداد جمعه به مصاف لهستان خواهد رفت. این مسابقات به میزبانی شیکاگو آمریکا برگزار می‌شود.

ویتال هینن سرمربی لهستان که پیش از این هم اعلام کرده بود، موفقیت در رقابت‌های انتخابی المپیک اهمیت بیشتری نسبت به لیگ ملت‌ها دارد، برای مرحله نهایی این مسابقات به طور کلی از تیم دوم خود بهره می‌گیرد.

اردوی تیم اصلی لهستان از چند هفته قبل برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک آغاز شده و بازیکنان نامداری مثل میخال کوبیاک، پیوتر نواکوفسکی، داوید کونارسکی، آرتور ژالپوک، فابین درژیژگا، گرگور لوماژ و پاول زاتورسکی در تمرینات آن تیم حضور دارند.

حتی ویتال هینن سرمربی لهستان هم با بازیکنانش به شیکاگو سفر نکرد و قرار است چند ساعت پیش از آغاز نخستین بازی لهستان در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها، به محل برگزاری مسابقات برسد.

بارتوژ کورک مطرح‌ترین ستاره لهستان و ارزشمندترین بازیکن مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ هم که دچار مصدومیت شده، از ابتدا در لیست ۲۵ نفره لهستان برای شرکت در لهستان نبود و مسابقات انتخابی المپیک و حتی قهرمانی اروپا را هم از دست می‌دهد.

ترکیب لهستان در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها:
پاسور:
مارسین یانوژ و مارسین کومندا
دریافت‌کننده: بارتوژ بدنورز، توماژ فورنال، پیوتر لوکاسیک و بارتوژ کولک
پشت خط زن: بارتومی بولاژ، لوکاژ کاژمارک و ماسیج موزاج
مدافع میانی: نوربرت هوبر، کارول کلاس و آندره رونا
لیبرو: یاکوب پاپیژاک و یرژی گراژینسکی

اخبار مرتبط:
واکنش رئیس فدراسیون جهانی والیبال به اتفاقات فرودگاه شیکاگو
بیانیه رسمی فدراسیون جهانی والیبال در واکنش به اقدام آمریکایی‌ها
صالحی امیری: رفتار آمریکایی‌ها با والیبالیست‌ها اقدامی روانی بود

تگ ها


والیبال لهستان والیبال لهستان لیگ ملتهای والیبال 2019 لیگ ملتهای والیبال لیگ ملت های والیبال لیگ ملت های والیبال 2019 فینال لیگ ملت های والیبال 2019 فینال لیگ ملتهای والیبال 2019 فینال لیگ ملت های والیبال والیبال