Banner

لوئیس انریکه خبر تلخ فوت دخترش را اعلام کرد +عکس

سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا که به خاطر بیماری دخترش از لاروخا کنار رفت، خبر تلخ فوت دخترش را اعلام کرد...

به گزارش مدال، لوئیس انریکه سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا با انتشار پیامی اعلام کرد دختر 9 ساله‌اش که مدت‌ها با بیماری سرطان دست به گریبان بود، درگذشته است.

انریکه که چندی پیش پس از 3 ماه غیبت در نهایت از سرمربیگری تیم ملی اسپانیا برکنار شد، حالا مرگ دخترش را اعلام کرد تا گمانه‌زنی‌های مختلف در مورد علت عدم حضورش در تیم ملی سرانجام به دلیل واقعی این موضوع ختم شود. او در توئیتر خود نوشت:

"دختر ما، ژانا امروز عصر در سن 9 سالگی پس از 5 ماه جنگیدن سخت با سرطان از دنیا رفت. از تمام حمایت‌ها و پیام های شما طی این چند ماه و از درک شما متشکریم. همچنین از تمام دکترها و کارکنان بیمارستان ممنونیم. دلمان برایت تنگ نمی‌شود بلکه هر روز زندگیمان با این امید که در آینده تو را می‌بینیم، زندگی می‌کنیم. تو ستاره‌ای خواهی بود که خانواده ما را هدایت خواهی کرد."

انریکه از ماه مارس (اسفند سال گذشته) نتوانسته تیم ملی اسپانیا را همراهی کند و از دور دستورات لازم را به دستیارانش در این تیم ارائه می‌کرد. انریکه در آن زمان اردوی تیم ملی اسپانیا را در کشور مالت، پیش از بازی با تیم ملی این کشور در مرحله انتخابی یورو 2020 ترک کرد و در شرایطی اضطراری به اسپانیا برگشت تا در کنار خانواده‌اش باشد. وی در ادامه برکنار شد و جایش را به دستیارش روبرت مورنو داد.

اخبار مرتبط:

کناره‌گیری لوئیس انریکه از هدایت تیم‌ ملی اسپانیا

تگ ها


لوئیس انریکه بیماری دختر انریکه تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان فوتبال