لوئیس سوارز؛ بازیکنی که قصد تمام شدن ندارد+ عکس

لوئیس سوارز بعد از یک مصدومیت طولانی مدت دوباره به میادین بازگشته و به نظر می‌رسد که همچنان در فرم فوق‌العاده به سر می برد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چندی پیش بود ستاره اروگوئه‌ای بارسلونا یعنی لوئیس سوارز، زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد و مشخص شد که این بازیکن حدود چهار ماه از میادین دور خواهد بود.

با توجه به عمل سنگینی که لوئیس سوارز روی پای خود انجام داده بود، این باور وجود داشت که فصل برای او به پایان رسیده و دیگر نمی تواند در رقابت های فصل جاری برای بارسلونا به میدان برود. با این حال شیوع ویروس کرونا و تعلیق چند ماهه رقابت‌ها به یک فرصت فوق العاده برای ستاره اروگوئه ای تبدیل شد و او در این مدت به بهترین شکل ممکن ریکاوری خود را به منظور بازگشت به میادین انجام داد.

سوارز بعد از شروع مجدد رقابت ها یکی از بهترین بازیکنان تیم تقریباً ناآماده بارسلونا بوده است و در آخرین بازی این تیم مقابل اسپانیول نیز تک گل تیم کیکه ستین را وارد دروازه حریف کرد تا بارسا همچنان به قهرمانی در رقابت‌های لالیگا امید داشته باشد.

حالا و در همین رابطه نشریه کاتالانی اسپورت صفحه اصلی امروز خود را به درخشش سوارز اختصاص داده و با تیتر "سوارز ابدی" به این موضوع اشاره کرده است.

بیشتر بخوانید:

تگ ها


لوئیس سوارز فوتبال جهان بارسلونا لوییز سوارز بارسلونا لالیگا فوتبال