لوئیس سوارز در فهرست خرید تابستانی اتلتیکو

لوئیس سوارز ستاره مغضوب این روزهای بارسلونا شاید فصل بعد را در اتلتیکو مادرید به فوتبالش ادامه دهد....

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس سوارز از سوی رونالد کومان سرمربی جدید بارسا در فهرست مازاد قرار گرفته و به وی اعلام شده است که فصل بعد به دنبال تیمی جدید برای خود باشد. ستاره اروگوئه ای با ۱۹۸ گل سومین گلزن برتر تاریخ آبی اناری ها محسوب می شود ولی او تاوان یک سال بدون جام و شکست سنگین ۸-۲ بارسا از بایرن را پس خواهد داد و به دلیل دستمزد بالایی که می گیرد و سن بالایش، دیگر جایی در این تیم نخواهد داشت.

طبق ادعای آاس، در حالی که سوارز از آژاکس و یوونتوس پیشنهاد دارد، حالا اتلتیکو مادرید را نیز خواهان خود می بیند. باشگاه مادریدی سخت به دنبال جذب یک مهاجم شماره ۹ باکیفیت است و جگه کسی بهتر از لوئیس سوارز؟

اتلتیکو هنوز هیچ اقدام جدی برای جذب سوارز انجام نداده ولی این بازیکن وارد فهرست خرید تابستانی دیه گو سیمئونه شده و قرار است به زودی مذاکراتی جدی با وی صورت بگیرد.

اتلتیکو برای جذب مهاجم روی ادینسون کاوانی، آرکادیوژ میلیک و نیز الکساندر لاکازت نیز نظر مثبت دارد ولی به نظر می رسد که لوئیس سوارز به سبب ۶ سال حضور در لالیگا مهره ای مفید تر برای ال چولو و تیمش باشد.

البته سران باشگاه مادریدی در انتظار این هستند تا سوارز مجوز جدایی خود به عنوان بازیکن آزاد را دریافت کند؛ ضمن اینکه او باید از دستمزد خود نیز کم کند. اگر در نهایت انتقال سوارز به اتلتیکو نهایی شود، بسیار شبیه به پیوستن داوید ویا به این باشگاه در سال ۲۰۱۳ خواهد بود. 

ویا هم برای بارسا بازی می کرد ولی از فهرست این تیم کنار گذاشته شد. او به اتلتیکو پیوست و فصل ۱۴-۲۰۱۳ با این تیم قهرمانی لالیگا را جشن گرفت.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ اتلتیکو مادرید لوئیس سوارز بارسلونا