لوئیس سوارز: ناراحتم که مردم چیزهای بد درباره مسی می‌گویند

مهاجم اهل اروگوئه بارسلونا امیدوار است که در ترکیب اصلی تیمش برای دیدار با اتلتیکو قرار بگیرد...

لوئیس سوارز که سابقه درخشانی در دوران حضورش در جمع آبی و اناری‌ها از خود بر جای گذاشته حال تعداد گل‌های زده اش از دیگو فورلان نیز عبور کرده است.

 

به گزارش مدال، سوارز پیش از دیدار با اتلتیکومادرید از حریف و دیدار دشواری که خواهند داشت می‌گوید. او در پاسخ به سوالات گفت:
- "در لیست بازی با اتلتیکو قرار گرفتم و در یک و نیم ساعت باقی مانده به بازی خواهیم دید که در ترکیب هستم یا خیر."
- "امیدوارم در ترکیب رسمی مقابل اتلتیکو قرار بگیرم. از سختی حریف خبر داریم. شاید این آخرین شانس آنها برای رقابت بر سر لالیگا باشد."
- "اتلتیکو می داند که باید سختی زیادی بکشد تا بتواند ما را در زمین خودمان ببرد. ما یک سریال از نتایج مثبت داریم با وجود اینکه بازی آخر مساوی شد."
- "هیچوقت تصور نمی کردم از تعداد گل های دیگو فورلان عبور کنم. سال های زیادی با او بازی کردم."
- "اولین نامه ای که بعد از بازی با ویارئال دریافت کردم، از سوی دیگو فورلان بخاطر رکورد شکنیم بود."
- "چیزی که هست اینه که مردم چیزایی که شما می‌گویید را به روش اشتباه با راه های مختلفی تغییر می‌دهند. نمونه‌اش وقتی گفته بودم که از بازی مقابل لگانس قبل از بازی با رم پشیمانم."
- "حالا مقابل منچستریونایتد قرار خواهیم گرفت ولی قبل از آن، مقابل اتلتیکومادرید بازی خواهیم داشت."
- "ما دیگو گودین مدت کوتاهی قبلا صحبت کردم. ما در واتساپ یک گروه بین بازیکنان اروگوئه ای داریم."
- "دیگو سیمئونه، اتلتیکومادرید را به آفاق جدیدی آورده. او مربی فوق العاده ای هست و تیمشان را به سطح جهانی کشانده و به همین دلیل کاندیدای بهترین مربی های جهان هست."
- "می دانیم که شانس این را داریم که به لالیگا نزدیک بشویم و تمرکزمان را بیشتر روی لیگ قهرمانان اروپا بگذاریم، تورنومنتی که هدف اصلی ماست."
- "من می خواهم همیشه بازی کنم. اگر به من باشد دوست دارم برای بازی امشب مقابل اتلتیکو هم بازی کنم ولی قبلا هم گفتم که باید قبل بازی با رم استراحت می کردم. مقصود حرف من را مردم بد فهمیدند."
- "کریستین استووانی مستحق پوشیدن پیراهن تیم ملّی اروگوئه است و در فرم خوبی هست."
- "می خواهم برای تیم ناسیونال بازی کنم و جام لیبرتادورس را ببرم. ولی تصور کنید که من ۳۶ و ۳۷ سال سن دارم  و هنوز دارم در بارسلونا بازی می کنم و مردم دارند از من مانند بقیه بخاطر عملکرد بدم  ازم انتقاد می کنند؟ پس من این را جزو برنامه هایم قرار نمی دهم."
- "نمی خواهم به ۵۰۰ گل برسم. من در حال زندگی می کنم و هر ۳ روز یکبار بازی دارم."
- "تصور کنید که مقابل رئال مادرید بازی دارید و برنده شدید و باید سریعاً روی بازی برگشت در کوپا تمرکز کنید. شما فرصتی برای جشن گرفتن با هم تیمی های خود نخواهید یافت."
- "این من را خیلی اذیت می کند وقتی می شنوم مردم چیزهای بد راجع به مسی می گویند. مخصوصاً وقتی می گویند فقط دوستان مسی هستن که در تیم ملّی بازی می کنند و یا می گویند مسی تنها کسی است که تعیین می کند سرمربی تیم ملّی کی باشد. من هیچوقت از او نشنیدم بگوید کی باید مربی شود."

 

تگ ها


لیونل مسی لوییز سوارز بارسلونا لالیگا فوتبال