لوئیس فیگو؛ جنجالی‌ترین ستاره ال کلاسیکو

لورنزو سرا فرر مربی سابق بارسلونا درباره لوئیس فیگو یکی از جنجالی‌ترین ستاره‌های تاریخ ال کلاسیکو با رادیو مارکا صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوئیس فیگو ستاره پرتغالی که سابقه بازی در هر دو تیم بارسلونا و رئال مادرید را دارد،  بدون شک یکی از جنجالی‌ترین ستاره‌های تاریخ ال کلاسیکو است.

لوئیس فیگو که بعد از درخشش با پیراهن بارسلونا به عنوان یکی از بازیکنان محبوب این تیم نزد هواداران معروف بود در یک اقدام بسیار جنجالی به رئال مادرید پیوست تا خشم کاتالانها را برانگیزد.

اقدام فیگو برای هواداران بارسا آنقدر گران بود که اعتراضهای شدید به او به فحاشی و ایجاد مزاحمت برای ستاره پرتقالی کشیده شد. تا جایی‌که در یک ال کلاسیکو که او با پیراهن سفید رئال به مصاف تیم سابقش بارسا رفت، هواداران بارسا زمانی که فیگو پشت نقطه کرنر قرار گرفت تا توپ را ارسال کند با پرتاب سر خوک به درون زمین نسبت به او واکنش نشان دادند.

لورنزو سرا فرر مربی سابق بارسلونا در آستانه ال کلاسیکوی امروز درباره نقش لوئیس فیگو در ترکیب بارسا به رادیو مارکا گفت: " نبود لوئیس فیگو برای بارسا ضربه سختی بود. او یکی از رهبران ما در رختکن بود. استعداد ذاتی فیگو باعث می‌شد بارسا در حملات نسبت به هر حریفی برتری داشته باشد. بازی معروف ما با رئال بعد از انتقال او به این تیم فوق العاده جنجالی بود. بت بزرگ بارسا حالا با پیراهن حریف به نوکمپ برگشته بود و ناراحتی هواداران از او طبیعی بود".

بیشتر بخوانید:

واکنش تند فیگو به برگزاری احتمالی سوپر لیگ اروپایی

جهنمی ترین ال کلاسیکوی تاریخ؛ کشتار فیگو در نوکمپ

 

 

تگ ها


ال کلاسیکو فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال