لوئیس گارسیا: کوتینیو یکی از کلیدی ترین بازیکنان لیورپول است

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- لوئیس گارسیا، بازیکن سابق باشگاه لیورپول به تمجید از فیلیپه کوتینیو، ستاره این تیم پرداخت و معتقد است که او یکی از کلیدی ترین مهره های لیورپول است ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- لوئیس گارسیا، بازیکن سابق باشگاه لیورپول به تمجید از فیلیپه کوتینیو، ستاره این تیم پرداخت و معتقد است که او یکی از کلیدی ترین مهره های لیورپول است ...

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- لوئیس گارسیا، بازیکن سابق باشگاه لیورپول به تمجید از فیلیپه کوتینیو، ستاره این تیم پرداخت و معتقد است که او یکی از کلیدی ترین مهره های لیورپول است.

در مصاحبه با سایت رسمی لیورپول، او در این خصوص اظهار داشت:

فیلیپه در ابتدای فصل بسیار خوب بود و پس از چندین مصدومیت در میانه فصل، خلا او کاملا در تیم حس می شد. در هفته های پایانی به تیم اضافه شد و دیدید که چه توانایی های دارد. گل ها، دریبل ها، پاس های او یک قدرت اضافی به تیم داد و ما توانستیم مقابل تیم های دفاعی که با چندین لایه دفاع می کنند، پیروز شویم.

وی تصریح کرد:

شما باید پاس را نه خیلی سریع نه خیلی آرام و با زاویه مناسب ارسال کنید تا یک پاس عالی شود و فکر می کنم کوتینیو از این حیث یکی از بهترین ها در لیگ برتر است. او در بازی با وست همپاسی به استوریج داد که هیچکس انتظارش را نداشت. فیلیپه یکی از کلیدی ترین بازیکنان لیورپول بوده و در هفته های پایانی این مسئله به طور کامل اثبات شد.  او کسی است که می تواند تفاوت در تیم ایجاد کرده و در هر تیمی باشد این گونه خواهد بود. واقعا ما خوش شانس هستیم که او در لیورپول بوده و دوست دارم او را در لیگ قهرمانان اروپای فصل بعد به همراه لیورپول ببینم.