لوانته ۱ – ۲ رئال مادرید؛ VAR ناجی تکراری کهکشانی‌ها +ویدیو

رئالی‌ها در یکی دیدار پرحاشیه به سختی به پیروزی رسیدند...

دو تیم لوانته و رئال مادرید مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند.

به گزارش مدال، در دیداری سخت و نفسگیر از هفتۀ بیست‌وپنجم لالیگا اسپانیا، کهکشانی‌ها موفق شدند در خانۀ لوانته به بردی ارزشمند دست پیدا کنند.
با سوت آغاز نیمۀ اول، تیم میربان کار را هجومی دنبال کرد، به طوری که در صحنه‌هایی هم خطرناک ظاهر شد. با گذشت نزدیک به ۱۵ دقیقه از بازی کهکشانی‌ها هم در چند صحنه به سمت دروازۀ حریف خود پیش‌روی کردند تا اینکه در دقیقۀ ۴۳ موفق شدند از بازیکنان لوانته پنالتی بگیرند و بنزما هم آن را به تور دروازۀ حریف نشاند.

این دیدار تا پایان صحنۀ خاص دیگری نداشت تا این نیمه با همین تک گل به پایان برسد تا دو تیم با استراحتی ۱۵ دقیقه‌ای مهیای نیمۀ دوم مسابقه شوند.
با شروع نیمۀ دوم، باز هم در ابتدا این تیم میزبان بود که با شوت‌های خود به سمت دروازۀ رئال خطرناک ظاهر شد اما توپ آنها آنچنان خطرناک نبود که کورتوا را به زحمت بیاندازند. کهکشانی‌ها هم در دقایقی از بازی توسط بنزما و جونیور خطرناک ظاهر شدند اما نتوانستند موفق عمل کنند. در حالی که بازی با یک گل دنبال می‌شد بازیکنان لوانته روی یک صحنه موفق شدند توسط راجر در دقیقۀ ۶۰ بازی را به تساوی بکشانند.

در ادامه بازیکنان مادرید توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند و این بار بازیکنان لوانته در محوطۀ جریمه روی کاسمیرو خطا کردند تا بعد از بررسی VAR و اعلام پنالتی، بیل تازه وارد در دقیقۀ ۷۸ بازی را ۱-۲ کند.
بازی به گونه‌ای پیش رفت که آبی‌پوشان لوانته سروپا هجومی شدند تا در یک صحنه ناچو مجبور شد روی بازیکن حریف خطا کند و در دقیقۀ ۸۶ تیمش را ۱۰ نفره کرد. این در حالی بود که در دقیقۀ ۸۹ بازیکن تیم میزبان هم اخراج شد تا دو تیم ۱۰ نفره شوند. این دیدار تا پایان با همین نتیجه دنبال شد تا کهکشانی‌ها به برد ارزشمندی دست پیدا کنند.