لوانته 2-1 بارسلونا؛ شکست بارسا در زمین لوانته

تیم‌های لوانته و بارسلونا از ساعت 00:00 به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان به پیروزی رسید....

 ارنستو والورده که قصد داشت به ستارگان کلیدی خود همچون لیونل مسی، لوئیز سوارز، مارک آندره تراشتگن، یوردی آلبا و پیکه، ایوان راکیتیچ و... استراحت بدهد و با تیم دومش برابر لوانته در دور رفت مرحله 1/8 نهایی کوپا دل‌ری ظاهر شد، چیزی یک رقم زدن یک فاجعه را نتوانست به تصویر بکشد!

 

در جریان این دیدار پرهیجان، کوباکا ستاره لوانته در حالی که از غفلت مدافعین بارسلونا نهایت استفاده را برده بود، توانست در دقیقه 4  گل اول بازی را وارد دروازه جاسپر سیلسن کند و آب سردی را بر پیکر حریف بریزد؛ در ادامه بورخا مایورال بازیکن سابق رئال مادرید موفق شد در دقیقه 18 گل دوم لوانته را به نام خود ثبت کند تا بازیکنان جوان کاتالان‌ها در شوک این نتیجه قرار بگیرند.

 

در ادامه و با شروع نیمۀ دوم این بازهم بازیکنان لوانته بودند که خطراتی را روی دروازۀ بارسا خلق کردند اما با بی‌دقتی این حملات را هدر دادند تا در نهایت با ورود دنیس سوارز این بازیکن جوان اسپانیایی با حرکتی تکنیکی وارد محوطۀ جریمۀ لوانته شده و مدافعان این تیم را مجبور به خطا کند تا بارسا در دقیقۀ 84 از روی نقطۀ پنالتی با ضربۀ فیلیپ کوتینیو به تک گل امیدوار کنندۀ خود در این بازی رسیده و نگاه بزرگی به دیدار برگشت داشته باشد.

 

در نهایت کار بارسلونا با نمایش بسیار بد خود در دور رفت مرحله 1/8 نهایی جام حذفی اسپانیا، البته امیدوار کننده زمین بازی را ترک کرد تا به انتظار دیدار برگشت برابر لوانته و حضور دوباره ستارگان خود برای جبران این نتیجه بد بنشینند.

تگ ها


فوتبال