لوانددوفسکی به رکورد اسطوره رئال می رسد؟

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ فردا شب فرصت خوبی برای رکوردشکنی دارد....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ این فصل نیز شروع خوبی در لیگ قهرمانان داشته و در صورت برتری در بازی چهارشنبه شب خود برابر سالزبورگ می تواند صعود زودهنگام خود به دور بعدی این رقابت ها را تضمین کند. اما این دیدار فرصت خوبی برای رابرت لواندوفسکی در مسیر تبدیل شدن به سومین گلزن برتر تاریخ لیگ قهرمانان است.

رابرت لواندوفسکی تاکنون ۷۰ گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است. با به ثمر رساندن یک گل دیگر، این ستاره لهستانی به رکورد رائول، اسطوره رئال مادرید با ۷۱ گل خواهد رسید و مشترکا به سومین گلزن برتر تاریخ تیم لیگ قهرمانان بدیل خواهد شد. فقط لیونل مسی با ۱۱۸ گل و کریستیانو رونالدو با ۱۳۰ گل، بالاتر از لواندوفسکی در این تورنمنت معتبر موفق به گلزنی شده اند.

البته رسیدن به رتبه های اول و دوم دیگر برای رابرت لواندوفسکی بسیار دشوار خواهد بود. زیرا مسی و رونالدو هنوز در این تورنمنت حضور دارند و ستاره لهستانی فاصله سنی زیادی با این دو فوق ستاره ندارد. رابرت لواندوفسکی فصل قبل برای اولین بار موفق به فتح لیگ قهرمانان شد و فرم فعلی بایرن مونیخ موید آن است که آنها شانس قابل توجهی برای تکرار این موفقیت در فصل فعلی نیز دارند.

تگ ها


بایرن مونیخ رائول گونزالس روبرت لواندوفسکی