لواندوفسکی: بازی در خانه گلادباخ همیشه دشوار است

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ معتقد است این تیم در ادامه فصل باید در بسیاری از موارد پیشرفت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رابرت لواندوفسکی در اولین مسابقه فصل تیمش مقابل گلادباخ موفق به گلزنی شد، اما بایرن مونیخ بوندسلیگا را با تساوی ۱-۱ مقابل گلادباخ آغاز کرد. رابرت لواندوفسکی حالا در هفت فصل متوالی بوندسلیگا در اولین هفته موفق به گلزنی شده و از این حیث در تاریخ این رقابت ها بی رقیب است. این ستاره ۳۳ ساله در پایان بازی اعتراف کرد بازی کردن در خانه گلادباخ همیشه دشوار بوده است.

رابرت لواندوفسکی در پایان این دیدار گفت: "نتوانستیم عملکرد کاملی در همه ابعاد مقابل گلادباخ داشته باشیم. بایرن مونیخ در این مسابقه از ثبات و سرعت کافی در همه دقایق بازی برخوردار نبود. البته می توانستیم باز هم دروازه حریف را باز کنیم، اما نباید فراموش کرد گلادباخ نیز موقعیت های بسیار خوبی برای زدن گل دوم داشت. حالا باید منتظر بازی بعدی بوده و برای کسب پیروزی در هفته دوم فصل آماده شویم.

البته بازی کردن در خانه گلادباخ هرگز راحت نبوده و ما همیشه در این استادیوم شرایط دشواری را متحمل شده ایم. فضای حاکم بر ورزشگاه فوق العاده بود. برگزاری چنین مسابقه ای با حضور تماشاگران بسیار خاص و ویژه می شود و وجود آنها همیشه شرایط را برای بایرن مونیخ دشوار ساخته است. اما به هر حال ما برای کسب موفقیت در ادامه فصل در بسیاری از جهات باید پیشرفت کرده و عملکردی بهتر از این ارائه دهیم."

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال