لواندوفسکی: باید شش گل دیگر بزنم

رابرت لواندوفسکی ابراز امیدواری کرد قادر به شکستن رکورد گرد مولر تا پایان فصل باشد....

به گزارش "ورزش سه"، رکورد بیشترین تعداد گلزنی در یک فصل در اختیار گرد مولر، گلزن افسانه ای بایرن مونیخ با ۴۰ گل است. به نظر می رسید رابرت لواندوفسکی قادر به شکستن این رکورد در فصل جاری باشد، اما یک مصدومیت بدموقع برنامه این ستاره لهستانی را بهم زد. حالا رابرت لواندوفسکی که تا اینجای فصل موفق به زدن ۳۵ گل شده، از این هفته دوباره قادر به بازگشت به میادین خواهد بود و او امیدوار است طی این چهار هفته این رکورد افسانه ای را به خود اختصاص بدهد.

رابرت لواندوفسکی گفت: "هنوز چهار بازی در بوندسلیگا تا پایان فصل باقی مانده است و این بدان معناست که من برای رکوردشکنی باید حداقل شش بار دیگر موفق به گلزنی بشوم. خواهیم دید در ادامه فصل چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. من هنوز نمی دانم که آیا می توانم موفق به شکستن این رکورد در ادامه فصل بشوم یا نه. اما امیدوارم که وقتی به زمین بازگشته و دوباره در ترکیب بایرن مونیخ قرار گرفتم، از همان دقیقه اول سطح خود را نشان داده، بهترین عملکرد خود را در زمین ارائه دهم و بلافاصله بتوانم دروازه حریفان را باز کنم.

در حال حاضر همه چیز خیلی خوب برای من پیش رفته، روزهاست که تمرین می کنم و همه چیز طبق برنامه ام پیش می رود. این بدان معنی است که من از شرایط راضی هستم و فعلا برنامه این است بتوانم در بازی بعدی بایرن مونیخ در ترکیب قرار بگیرم."

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی