لواندوفسکی بهترین و کامل ترین مهاجم دنیاست

ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی منچسترسیتی، معتقد است روبرت لواندوفسکی، هم تیمی سابقش در بروسیا دورتموند، بهترین مهاجم حال حاضر دنیاست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گوندوگان و لواندوفسکی بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ در دورتموند در کنار هم بازی کردند و علاوه بر قهرمانی در بوندس لیگا در فصل ۱۲-۲۰۱۱، سال بعد به فینال چمپیونزلیگ نیز راه پیدا کردند؛ جایی که ۲-۱ مغلوب بایرن مونیخ شدند.

لواندوفسکی در سال ۲۰۱۴ راهی بایرن مونیخ شد و گوندوگان دو سال بعد به منچسترسیتی پیوست. اما علی رغم بازی کردن در کنار ستاره ای مانند سرخیو آگوئرو، گوندوگان از هم تیمی سابقش به عنوان بهترین مهاجم حال حاضر دنیا نام برد.

او به خبرنگاران گفت:" بازی در کنار او واقعا لذت بخش بود. او دائما بهتر و بهتر شد. او از نظر تکنیکی همیشه فوق العاده بود و اکنون، از خونسردی زیادی هم برخوردار است. شیوه گلزنی او فوق العاده است. به نظر من، او بهترین و کامل ترین مهاجم حال حاضر دنیاست."

گوندوگان همچنین در مورد یورگن کلوپ صحبت و توجه مربی سابقش به جزئیات را تحسین کرد:" فلسفه کلوپ؟ پس گرفتن توپ، تغییر سریع بازی، بازی ترکیبی و زدن ضربه آخر مقابل دروازه.

در آخرین جلسه تمرینی پیش از بازی های مهم، کار خیلی پرفشار بود. اگر اوضاع خوب پیش نمی رود، او شاکی می شد."

بیشتر بخوانید:

درخواست سیتیزن‌ها از ستاره اسپانیایی؛ «لطفا بمان!»

سه بازیکن اینتر در رادار گواردیولا و منچسترسیتی

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ ایلکای گوندوگان روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان منچستر سیتی فوتبال