لواندوفسکی: به این جایزه افتخار می کنم

روبرت لواندوفسکی از کسب عنوان بهترین بازیکن سال فیفا احساس غرور می کند و البته معتقد است بهترین مربی سال نیز باید هانسی فلیک می شد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از قاطعانه ترین جایزه‌های The Best طی سالهای اخیر، امسال به ستاره لهستانی باشگاه بایرن مونیخ یعنی رابرت لواندوفسکی رسید.

لواندوفسکی در سال ۲۰۲۰ عملکرد شگفت انگیزی در ترکیب باواریایی‌ها ارائه داد و با این تیم به سه گانه معروف لیگ قهرمانان اروپا، بوندسلیگا و جام حذفی آلمان رسید.

عملکرد فردی خیره کننده مهاجم لهستانی یکی از بزرگترین دلایل موفقیت بایرن مونیخ در فصل گذشته بود. او در لیگ قهرمانان اروپا و بوندسلیگا عنوان آقای گلی را تصاحب کرد تا نشان دهد از چه فرم فوق العاده ای برخوردار است.

 رابرت لواندوفسکی دیشب به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۲۰ دنیا انتخاب شد. او این جایزه را بالاتر از دو غول فوتبال جهان یعنی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بدست آورد تا ارزش کارش بیش از پیش مشخص شود.

ستاره لهستانی در مصاحبه با وبسایت بایرن مونیخ و در واکنش به کسب عنوان بهترین بازیکن سال گفت:« خیلی خوشحالم که چنین جایزه ارزشمندی کسب کردم و بسیار مفتخرم. از نظر من، جوایز انفرادی هم به کل تیم تعلق دارد.

به نظرم هانسی فلیک شایسته کسب جایزه بهترین سرمربی جهان بود(جایزه به یورگن کلوپ رسید). ما می خواهیم به روند خوب مان ادامه دهیم و به دستاوردهای بیشتری برسیم.  بدون شک انتخاب بهترین لحظه سال ۲۰۲۰ آسان است؛ فینال لیگ قهرمانان اروپا. اگر کل فصل را بخواهیم ببینیم، در بازی هایی پوکر و هت تریک کرده ام اما قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا مطمئنا دستاورد خاصی است.»

تگ ها


بایرن مونیخ هانس فلیک روبرت لواندوفسکی