لواندوفسکی:به زدن رکورد مسی و رونالدو فکر نمی‌کنم

روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ، می‌گوید از حالا به زدن رکورد لیونل مسی و کریستیانو رونالدو فکر می کند....

به گزارش "ورزش سه"، گزاف نیست اگر بگوییم که روبرت لواندوفسکی در بهترین فرم دوران فوتبال خود به سر می برد و یکی از آماده ترین فوتبالیست های حال حاضر فوتبال اروپاست. او فصل گذشته موفق شد ۴۱ گل رقابت‌های بوندسلیگا به‌ثمر برساند و کفش طلای اروپا را از آن خود کند. لواندوفسکی همچنین در فصل جدید نیز به عملکردذخوب خود ادامه می دهد.

ستاره لهستانی در جدیدترین مصاحبه خود صحبت های جالبی انجام داده است. لواندوفسکی درباره اهدافی که هنوز با بایرن مونیخ و تیم ملی لهستان در ذهن دارد گفت: "با بایرن ما همیشه بالاترین اهداف را داریم. با تیم ملی بازی در جام جهانی سال آینده خوب خواهد بود. ما پتانسیل لازم را داریم و همه توان خود را برای رسیدن به این مهم به کار خواهیم گرفت."

رسیدن به رکورد مسی (۵۰ گل) یا رونالدو(۴۸ گل) در یک فصل: "من به چنین اعدادی فکر نمی کنم و هیچ هدفی برای خودم تعیین نمی کنم. هنوز زود است و فصل به تازگی آغاز شده است."

نبردن جایزه بازیکن سال ۲۰۲۱ یوفا : "من فکر می کنم عامل اصلی این جایزه نحوه عملکرد تیم شما در لیگ قهرمانان است. هر سه نامزد امسال به فینال لیگ قهرمانان رسیده بودند."

گلزنی مقابل بارسا در لیگ قهرمانان از زدن گل به بوخوم در بوندسلیگا مهمتر است؟: "هرگلی اهمیت خاص خود را دارد. شاید افرادی که خارج از آلمان هستند بیشتر گل های من در لیگ قهرمانان را ببینند اما در بوندسلیگا گلزنی برای من بیشتر اتفاق می افتد‌."

بهترین مهاجمان اروپا: " در واقع روی خودم متمرکز شده ام و مهاجمان عالی زیادی وجود دارند. ارلینگ هالند در بوندسلیگا پتانسیل بالایی دارد و همیشه تشنه گلزنی است و بیشتر می خواهد. در انگلیس هری کین وجود دارد. کریم بنزما هنوز هم یک گلزن عالی است و سبک بازی خاص خود را دارد. همچنین روملو لوکاکو
قدرت فوق العاده ای از خود نشان می‌دهد. "

تگ ها


بایرن مونیخ لیونل مسی روبرت لواندوفسکی پاری سن ژرمن کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد