لواندوفسکی: به عملکرد خودم افتخار می‌کنم

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ از اتفاقات سال ۲۰۲۱ ابراز رضایت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در آخرین مسابقه خود در سال ۲۰۲۱ با چهار گل موفق به غلبه بر ولفسبورگ شد و رابرت لواندوفسکی با گلزنی در این دیدار به رکورد ۶۹ گل کریستیانو رونالدو در یک سال میلادی و البته رکورد گرد مولر در بوندسلیگا عبور کرده و سال فوق العاده خود را تکمیل کرد. البته رابرت لواندوفسکی در سال ۲۰۲۱ علیرغم این دستاوردهای بزرگ موفق به دریافت جایزه توپ طلا شده و این رقابت را به لیونل مسی واگذار کرد.

حالا رابرت لواندوفسکی در روزهای واپسین سال ۲۰۲۱ از موفقیت های خود در این سال ابراز رضایت کرده و مدعی شد حالا قصد دارد سال جدید را در کنار خانواده و دوستان خود جشن بگیرد.

رابرت لواندوفسکی گفت: "از رخ دادن این اتفاق خیلی خوشحالم و بسیار مفتخرم که موفق به شکستن رکورد گرد مولر شدم. دیدار مقابل ولفسبورک شخصا برای من بازی آسانی نبود. به اندازه کافی در زمین فضا وجود نداشت و ولفسبورگ بسیار دفاعی بازی کرد. اما من به عملکردم در کل سال ۲۰۲۱ افتخار می کنم و در سال جاری من یک مرحله دیگر پیشرفت کردم. سالی پرتلاطم بود و پر از احساسات را سپری کردم و در مجموع از اتفاقاتی که در سال ۲۰۲۱ رخ داد رضایت دارم. حالا می خواهم از این مقطع و جشن سال جدید در کنار خانواده و دوستانم لذت ببرم و ما می توانیم با حال و هوای خوب سال جدید را آغاز کنیم."

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی