لواندوفسکی: به یک دلیل به مسی و رونالدو نرسیدم

رابرت لواندوفسکی معتقد است تعداد بازی های کمتر در بوندسلیگا در عملکرد او تاثیرگذار است....

به گزارش "ورزش سه"، رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و ۳۲ ساله این فصل با زدن ۴۰ گل با اختلاف موفق به دریافت جایزه کفش طلای اروپا شد، اما در نهایت در رسیدن به رکورد ۵۰ گل لیونل مسی در سال ۱۲ و ۴۸ گل کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۱۴ ناکام ماند. او در این رابطه و البته شایعات انتقال ارلینگ هالند به بایرن مونیخ صحبت کرده است.

دستیابی به جایزه کفش طلای اروپا: "۱۸ تیم در بوندس لیگا حضور دارند و من در شرایطی با فاصله زیاد این عنوان را به دست آوردم که در انگلیس، اسپانیا، فرانسه و ایتالیا تیم های بیشتری وجود دارد. این کارنامه باعث افتخار من بوده و زدن ۴۰ گل دستاورد ویژه ای است. برای رسیدن به رکورد ۵۰ گل لیونل مسی و ۴۸ گل کریستیانو رونالدو به چهار مسابقه دیگر نیاز دارم و این تفاوت تعداد بازی ها تاثیر زیادی در عملکرد ما دارد."

تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ بوندسلیگا: "من هنوز به رکورد ۳۶۵ گل گرد مولر در بوندسلیگا فکر نکرده ام. با این رکورد خیلی فاصله دارم است و رسیدن به این دستاورد هنوز در ذهنم نیست."

شایعات انتقال ارلینگ هالند به بایرن مونیخ: "این اخبار من را ناراحت نمی کند و من علاقه ای به دنبال کردن اخبار بازار نقل و انتقالات ندارم."

غیبت در دیدار مقابل پاری سن ژرمن: "اگر در زمین بودم قطعا تا پایان برای صعود به دور بعد مبارزه می کردم. حتی اگر این اتفاق نمی افتاد هم مشکلی نبود، اما غیبت در این دیدار من را خیلی اذیت کرد."

تگ ها


لیونل مسی روبرت لواندوفسکی کریستیانو رونالدو بایرن مونیخ بارسلونا یوونتوس