لواندوفسکی تایید کرد؛ ممکن است به سری آ بروم

روبرت لواندوفسکی از احتمال پیوستن به تیمی در فوتبال ایتالیا استقبال کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اگرچه روبرت لواندوفسکی طی یک دهه گذشته عملکرد کم نوسان و فوق العاده ای را در دوران حرفه ای خود ارائه داده اما ستاره لهستانی در دو فصل اخیر خیره کننده تر از همیشه ظاهر شده است. در واقع لواندوفسکی یکی از مهمترین دلایل فتح سه گانه توسط بایرن در سال ۲۰۲۰ بود. او همچنین در فصل گذشته بوندسلیگا ۴۱ گل به ثمر رساند و رکورد گرد مولر را شکست.

لواندوسکی سال گذشته مرد سال فیفا شد و مدعی شماره یک توپ طلا بود که فرانس فوتبال تصمیم گرفت مراسم را برگزار نکند. او امسال در جوایز توپ طلا پس از لیونل مسی دوم شد. لواندوفسکی که همواره شایعات جدایی اش از بایرن و انتقالش به رئال یا چلسی شنیده شده، دیروز در مراسم ویژه توتواسپورت و هنگام دریافت جایزه بازیکن سال ۲۰۲۱ این نشریه، پاسخ جالبی به سوالی در مورد آینده اش داد.

ستاره لهستانی در مورد احتمال بازی در سری آ ایتالیا گفت:« بازی در ایتالیا؟ نمی توانم در مورد مساله ای هنوز نامشخص است اظهارنظر کنم ولی همیشه حس خوبی به فوتبال ایتالیا داشته ام. بله، این امکان وجود دارد چرا که بازی در ایتالیا این فرصت را برایم فراهم خواهد کرد تا برابر جمعی از بهترین بازیکنان و بهترین تیم های دنیا قرار بگیرم.»

تگ ها


اینتر میلان آث میلان روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ فوتبال جهان بایرن مونیخ سری آ Bundesliga فوتبال