لواندوفسکی در کنار لیونل مسی توپ طلا می گیرد

به نظر می رسد رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی جایزه توپ طلای سال ۲۰۲۰ را دریافت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رابرت لواندوفسکی در سال ۲۰۲۰ عملکرد فوق العاده ای در لباس بایرن مونیخ داشته و با گلزنی های متوالی خود نقش مهمی در شش گانه تاریخی تیم هانسی فلیک ایفا کرد. به نظر می رسید ستاره ۳۳ و لهستانی بایرن مونیخ بخت اول دریافت جایزه توپ طلا باشد، اما نشریه فرانس فوتبال در تصمیمی عجیب و غیرمنتظره اعلام کرد در سال ۲۰۲۰ و به علت شیوع ویروس کرونا، مراسم اهدای توپ طلا برگزار نخواهد شد.

تقریبا تردیدی وجود نداشت که اگر این اتفاق رخ نمی داد، رابرت لواندوفسکی با اقتدار و برای اولین بار در دوران ورزشی خود به این افتخار بزرگ می رسید، اما او بدشانس بود که منتفی شدن برگزاری مراسم اجازه نداد تصویری از او در حال دریافت جایزه توپ طلا روی سن به ثبت برسد. البته رابرت لواندوفسکی جایزه مرد سال فیفا را دریافت کرد، اما حسرت توپ طلا به دل این گلزن قهار و لهستانی باقی ماند.

اما نشریه اکیپ مدعی شد نشریه فرانس فوتبال امسال تصمیم گرفته و همزمان و در ماه دسامبر، توپ طلای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را در یک مراسم مشترک به برندگان اهدا کند. در مورد سال ۲۰۲۰ که تقریبا تردیدی در خصوص نام رابرت لواندوفسکی وجود ندارد و به نظر می رسد جایزه سال ۲۰۲۱ نیز نصیب لیونل مسی خواهد شد. ابته خود نشریه فرانس فوتبال هنوز این شایعه را تایید نکرده، اما اگر این خبر صحت داشته باشد بالاخره شاهد عکس یادگاری رابرت لواندوفسکی ببا این جایزه تاریخی خواهیم بود.

تگ ها


بایرن مونیخ لیونل مسی روبرت لواندوفسکی بارسلونا