لواندوفسکی: رقابت با مسی افتخار بزرگی بود

روبرت لواندوفسکی از عدم برگزاری مراسم توپ طلا در سال ۲۰۲۰ ابراز ناامیدی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بدون شک روبرت لواندوفسکی یکی از بهترین بازیکنان دنیا طی دو، سه سال اخیر بوده است. او موفق شد با بایرن مونیخ به تمام افتخارات ممکن دست پیدا کند و حتی بسیاری معتقد بودند که بالاتر از لیونل مسی، این ستاره لهستانی بود که باید توپ طلای سال ۲۰۲۱ را از آن خود می‌کرد؛ اتفاقی که نهایتا رخ نداد و مسی هفتمین توپ طلای خود را به دست آورد.

لواندوفسکی در جدیدترین مصاحبه خود پیرامون بحث هایی که درباره جایزه توپ طلا وجود داشت گفت: "رقابت با مسی افتخار بزرگی بود. چیزی دست من نبود. از یک طرف افتخار می‌کردم و از طرف دیگر کمی غمگین بودم چرا که با وجود عناوینی که برده بودیم، مراسم سال ۲۰۲۰ لغو شد. مطمئنم که بازیکنان دیگر بایرن مونیخ نیز می‌توانستند در آن سال جزو بهترین ها باشند.

همه ما می دانیم که مسی چه نام بزرگی است و چه دستاوردهایی داشته است. بنابراین این واقعیت که در کنار او بودم باعث افتخار من است."

لواندوفسکی در ادامه تشکر ویژه ای از همسرش انجام داد و گفت: "وقتی گلی نمی زنم، بعد از بازی خیلی خوشحال نیستم. برای من بهترین چیز این است که در مورد آن صحبت کنم، به خصوص با همسرم آنا. او دقیقا می داند که چه زمانی در مورد شرایطم با من صحبت کند. من خوشحالم که کسی را در خانه دارم که به من کمک می کند مشکلاتم را حل کنم."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی روبرت لواندوفسکی مراسم توپ طلا بایرن مونیخ