لواندوفسکی ۳۵ ساله بهتر از رونالدوی کنونی خواهد شد

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ براین باور است که مهاجم لهستانی تیمش حتی بهتر از کریستیانو رونالدو خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ به کمک درخشش روبرت لواندوفسکی و دیگر ستاره هایش فاتح تمام جام های فصل شد. بایرنی ها پس از فتح بوندسلیگا و جام حذفی آلمان در چمپیونزلیگ نیز با برتری بر پی اس جی در فینال، به عنوان قهرمانی دست یافتند.

آنها تمام تیم ها را از پیش رو برداشتند و شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی بودند.

بدون شک نقش روبرت لواندوفسکی در کسب این موفقیت بزرگ، انکارنشدنی است. او در ۴۷ بازی برای بایرن در همه رقابت ها ۵۵ گل به ثمر رساند. در بوندسلیگا ۳۱ گل زد و در جام حذفی نیز برترین گلزن بود. ستاره لهستانی در لیگ قهرمانان و به غیر از بازی فینال در تمامی بازی ها گلزنی کرد و با ۱۵ گل بهترین گلزن رقابت ها بود.

از بخت بد لواندفسکی امسال فرانس فوتبال تصمیم به لغو توپ طلا گرفت؛ در حالی که احتمال زیادی وجود داشت که این جایزه به او برسد.

کارل هاینس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در ستایش از لواندوفسکی گفت:« شاید او بهترین بازیکنی باشد که در بایرن دیده ام. لواندوفسکی  بهترین فصل حضورش در بایرن را تجربه کرد و برای باشگاه از جان مایه گذاشت.

لواندوفسکی وقتی ۳۵ ساله شود، حتی بهتر از کریستیانو رونالدو در این سن خواهد بود. او یک الگوی بسیار خوب برای بازیکنان جوان است و خوشحالیم که چنین مهره بزرگی را در ترکیب تیم خود داریم.»

تگ ها


کارل‌هاینس رومینیگه کریستیانو رونالدو روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ یوونتوس