لواندوفسکی: سال ۲۰۲۰ یک سال شگفت انگیز بود

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ از عملکرد خود در سال ۲۰۲۰ رضایت دارد....

به گزارش "ورزش سه"، ساعتی قبل مراسم گلوب ساکر در دوبی آغاز شده و مطابق انتظار رابرت لواندوفسکی، گلزن ۳۲ ساله و لهستانی بایرن مونیخ عنوان بهترین بازیکن سال را از آن خود کرد. حالا او در حاشیه این مراسم فوتبال بازی کردن بدون حضور تماشاگران را دشوار خوانده و ابراز امیدوار کرد شرایط به سرعت عادی شود.

رابرت لواندوفسکی گفت: "بایرن مونیخ مانند یک خانواده بزرگ است و من از حضور در این باشگاه خوشحالم. ما بازیکنان جوان و با استعدادی داریم که می توانند قدم بزرگ بعدی را بردارند. من از حضور در بایرن و جایگاه فعلی این تیم خوشحالم.

سال ۲۰۲۰ یک سال شگفت انگیز برای باشگاه بایرن مونخ و شخصا خودم بود. ما پنج عنوان کسب کردیم و فقط در دیدار یک باختیم. فوتبال بازی کردن بدون هوادار بسیار دشوار است و من برای سازگاری با این شرایط به سه الی چهار بازی نیاز داشتم. امیدوارم همه چیز دوباره از سال اینده به شرایط عادی بازگردد. این جایزه برای من معنی زیادی دارد. ما امسال به موفقیت های بزرگی رسیدیم. من می خواهم از همسر و خانواده ام برای همه حمایت های شان تشکر کنم."

حضور در ترکیب تیم ملی لهستان در یورو ۲۰۲۰: "برای من به عنوان کاپیتان تیم، اگر کاری کنیم هواداران ما به ما افتخار کنند باعث غرور خواهد شد. ما در یورو ۲۰۱۶ در ضربات پنالتی مقابل پرتغال مغلوب شدیم و این بسیار سخت بود. امیدوارم که تابستان سال آینده در فرم خوبی باشیم تا مردم لهستان را خوشحال کرده و باعث غرورشان شویم."

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ نیز بعد از انتخاب شدن به عنوان بهترین سرمربی سال گفت: "من از دریافت این جایزه خوشحالم، اما بدون حضور کادر فنی من این امکان وجود نداشت. دوست دارم این جایزه را به آنها تقدیم کنم و خوشحالم که نه تنها بهترین بازیکنان، بلکه بهترین کادر فنی را نیز در اختیار دارم."

تگ ها


بایرن مونیخ هانس فلیک روبرت لواندوفسکی