لواندوفسکی سخت‌ترین حریفش را معرفی کرد

روبرت لواندوفسکی یکی از آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال دنیا، در مورد سخت‌ترین حریفی که روبه‌رویش قرار گرفته، صحبت کرده است...

به گزارش مدال، روبرت لواندوفسکی یکی از بهترین فصول دوران فوتبالی‌اش را سپری می‌کند و موفق شده رکورد گلزنی در ۱۱ هفته متوالی بوندسلیگا را به نام خود ثبت کند. وی طی سال‌های اخیر مقابل مدافعان بزرگی از جمله جرارد پیکه، ویرجیل فن دایک و ژروم بواتنگ بازی کرده، اما از نظر لواندوفسکی هیچ کدام از آن‌ها سخت‌ترین حریفش نبوده‌اند. مهاجم ۳۱ ساله و لهستانی باشگاه بایرن مونیخ در خصوص سخت‌ترین رقیبش گفت:

"سخت‌ترین حریف؟ مدافعان خوب زیادی وجود دارند، اما همیشه دوئل و رقابتم با سرخیو راموس فوق‌العاده بوده است. من همواره از اینکه بتوانم مقابل وی بازی کنم، خوشحال می‌شوم."

لواندوفسکی در جریان اولین رقابتش با راموس که با برد ۲-۱ بروسیا دورتموند مقابل رئال مادرید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همراه بود، موفق به گلزنی شد. در آن دیدار راموس در دفاع راست به میدان رفت. وی سپس چهار گل طی یک دیدار در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۲/۱۳ وارد دروازه رئال مادرید نمود. پس از آن این دو نفر پنج بار دیگر در سطح باشگاهی به مصاف هم رفتند، که لواندوفسکی فقط یک بار دیگر موفق به گلزنی شد.

اخبار مرتبط:

گنابری: لواندوفسکی برای بایرن یک موهبت است

تگ ها


ستاره لهستانی باواریایی‌ها فوتبال جهان سرخیو راموس رابرت لواندوفسکی بایرن مونیخ رئال مادرید Bundesliga لالیگا فوتبال