لواندوفسکی و فلیک؛ سلاطین اروپا از بایرن

رابرت لواندوفسکی و هانسی فلیک از بایرن مونیخ به عنوان بهترین بازیکن و بهترین مربی فصل فوتبال اروپا انتخاب شدند....

به گزارش "ورزش سه"، یوفا لحظاتی قبل در جریان مراسم قرعه کشی مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا به رسم مالوف بهترینهای فصل گذشته را هم انتخاب و معرفی کرد. دو جایزه اصلی یعنی بهترین بازیکن و بهترین مربی فصل به بایرن مونیخ قهرمان فصل گذشته چمپیونزلیگ رسید.

رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی و هانسی فلیک مربی آلمانی بایرن از سوی یوفا به عنوان بهترین بازیکن و مربی فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ انتخاب شدند.

در فصل گذشته درخشش بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان بدون درخشش مهاجم گلزن این تیم رابرت لواندوفسکی قابل تصور نبود. باواریا که پیش از رسیدن به فینال موفق شد بارسلون را با نتیجه تحقیرآمیز ۸-۰ در هم بشکند تا باشگاه کاتالان را با بحرانی مواجه کند که همچنان برطرف نشده، در فینال هم پاری سن ژرمن را ۱-۰ شکست داده و جام قهرمانی را به خود اختصاص داد.

لواندوفسکی در لیگ قهرمانان ۱۵ گل به ثمر رساند تا نشان دهد برای این تیم چه اهمیتی دارد. باواریایی ها فصل گذشته هر سه جام یعنی دو جام داخلی لیگ و جام حذفی و همچنین جام قهرمانی لیگ قهرمانان را بالای سر بردند تا هانسی فلیک مربی معجزه گرشان فصلی بسیار موفق را به پایان برساند. به همین دلیل بود که عده زیادی از کارشناسان انتظار داشتند فلیک به عنوان بهترین مربی اروپا انتخاب شود.

تگ ها


بایرن مونیخ هانس فلیک روبرت لواندوفسکی