لواندوفسکی- چلسی؛ رمزگشایی یک شایعه بزرگ

اتلتیک مدعی شد پینی زهاوی، مدیر برنامه روبرت لواندوفسکی این بازیکن را به چلسی پیشنهاد داده بود....

به گزارش "ورزش سه", بدون شک روبرت لواندوفسکی یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ طی چند سال اخیر بوده است. او در فصل ۲۰-۲۰۱۹ نمایش های درخشانی در ترکیب باواریایی‌ها ارائه داد و به جرأت می‌توان گفت که یکی از مهمترین دلایل کسب سه گانه توسط تیم هانسی فلیک به شمار می‌آمد. 

درخشش ستاره لهستانی در رقابت‌های فصل ۲۱-۲۰۲۰ نیز ادامه داشت و لواندوفسکی توانست با ثبت ۴۱ گل در رقابت های بوندس لیگا از رکورد گرد مولر افسانه ای عبور کند. در واقع لواندوفسکی به تنهایی صاحب رکورد بیشترین گل زده در یک فصل از رقابت های بوندسلیگا شد و دست به یک تاریخ سازی بزرگ زد.

اما در هفته‌های گذشته گزارش‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه روبرت لواندوفسکی به دنبال جدایی از بایرن مونیخ است و می‌خواهد چالش جدیدی را تجربه کند. همچنین از چلسی به عنوان محتمل‌ترین مقصد برای این ستاره لهستانی نام برده شد. در همین ارتباط اتلتیک گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که این مدیربرنامه لواندوفسکی یعنی پینی زهاوی بوده که او را به باشگاه لندنی پیشنهاد داده است اما چلسی هیچگونه تلاشی برای جذب این بازیکن انجام نداده چراکه می دانسته بایرن به هیچ وجه او را نمی فروشد.

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی چلسی