لواندوفسکی: گلهایم تقدیم به سلطان، گرد مولر

رابرت لواندوفسکی دو گل خود در جریان پیروزی ۶-۲ بایرن مقابل سالزبورگ را به اسطوره این باشگاه گرد مولر تقدیم کرد که این روزها در بستر بیماری به سر می‌برد....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در مقابل سالزبورگ موفق شد حریفش را با نتیجه ۶-۲ از پیش رو بردارد درحالیکه باواریایی‌ها تا یازده دقیقه مانده به پایان با حریف ۲-۲ مساوی بودند ولی با زدن ۴ گل در یازده دقیقه طوفانی موفق شدند ۶-۲ به پیروزی برسند.

رابرت لواندوفسکی که در دقایق ۲۱ و ۸۸ دو گل از شش گل تیمش را به ثمر رساند در پایان بازی گلهای خود را به گرد مولر اسطوره بایرن مونیخ تقدیم کرد که بر اساس گفته های همسرش به دلیل ابتلا به زوال عقل این روزها وضعیت بغرنجی دارد و به مرگ نزدیک شده است.

حضور گرد مولر در مراسم تقدیر از او در باشگاه بایرن مونیخ

لواندوفسکی گلهای خود را در حالی به گرد مولر افسانه‌ای تقدیم کرد که همسر گرد مولر دیروز در آستانه تولد هفت و پنج سالگی او اعلام کرد گلزن بزرگ فوتبال آلمان مدتها است از زوال عقل رنج می‌برد و این روزها دائماً در تخت خوابیده و چیزی نمی‌تواند بخورد و عملاً به مرگ نزدیک شده است.

گرد مولر در فینال جام جهانی ۱۹۷۴

لواندوفسکی بعد از دو گلی که دیروز به ثمر رساند این گلها را با انتشار مطلبی در شبکه های اجتماعی به گرد مولر تقدیم کرد و نوشت: " می خواهم گلهایم را به یک قهرمان واقعی تقدیم کند. گرد مولر که امروز جشن تولد هفتاد و پنج سالگی او است".

پیام لواندوفسکی برای مولر و تقدیم گلهای دیشبش به او

ستاره لهستانی بایرن در ادامه پیام خود نوشت: " موفقیتهای بزرگی که تو بدست آورده ای برای من انگیزه ای بوده که هر روز تلاش کنم تا به بزرگی تو نزدیک شوم. قوی بمان سلطان گِرد".

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی