لوبو کاراسکو: اوبامیانگ را به ارلینگ هالند ترجیح می‌دهم

مهاجم سابق بارسلونا معتقد است که سران باشگاه باید قید جذب ارلینگ هالند را بزنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسا یکشنبه موفق شد در زمین والنسیا به یک پیروزی مهم دست پیدا کند. به لطف هت‌تریک امریک اوبامیانگ و گل‌ فرانکی دی یونگ، آبی‌اناری‌ها 1-4 بر والنسیا غلبه کردند و به رتبه چهارم برگشتند.

اوبامیانگ پیش از این با پیراهن آرسنال 4 گل به والنسیا زده بود از جمله یک هت‌تریک در مستایا و بازهم در این ورزشگاه خوش درخشید. ستاره گابنی بزرگریتن نقطه ضعف بارسا پس از جدایی لوئیس سوارز را برطرف کرده و حالا هواداران تیم خوشبین هستند که در هفته های باقیمانده، نتایج بهتری نیز کسب کنند.

اوبامیانگ در واقع همان گمشده بارسلونا در یک سال و نیم گذشته بود در حالی که گفته می شود بارسا برای تقویت خط حمله خود قصد دارد ارلینگ هالند را نیز جذب کند.

لوبو کاراسکو مهاجم سابق بارسا و تیم ملی اسپانیا و از کارشناسان برنامه ال چیرینگیتو اما عقیده ای دیگر دارد و اوبامیانگ را به ستاره نروژی ترجیح می دهد.

او در این رابطه گفت:« فکر می کنم در حال حاضر اوبامیانگ کیفیتی بالاتر از هالند دارد و او را ترجیح می دهم. اوبامیانگ در بازی با والنسیا نشان داد که چقدر سریع توانسته حود را با تیم وفق دهد و بازیکنی کاملا اثبات شده است. من به شخصه از هالند نیز بسیار خوشم می آید ولی تردید دارم او بتواند با توجه به هزینه بالای انتقالش برای باشگاه، گزینه ای منطقی برای تابستان پیش رو باشد. می تواند با اوبامیانگ و مهاجمان فعلی هم کارهای بزرگی انجام داد.»

تگ ها


فوتبال جهان اوبامیانگ بارسلونا لالیگا فوتبال