لوریس: رونالدو یکی از بهترین های تاریخ است

هوگو لوریس، کاپیتان تیم ملی فرانسه مدعی شد این تیم برای کسب پیروزی مقابل پرتغال به میدان خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه با کسب چهار امتیاز از دو بازی تقریبا صعود خود را به دور بعدی قطعی ساخته است. در آستانه دیدار سوم برابر پرتغال، هوگو لوریس دروازه بان تیم ملی فرانسه در نشست خبری حاضر شد و کریستیانو رونالدو را یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال خطاب کرد.

هوگو لوریس گفت: "هدف این است که در مسابقه پیروز شویم تا روند خوب خود را ادامه داده و اعتماد به نفس تیمی را قبل از مرحله یک هشتم نهایی تقویت کنیم. رویارویی با تیم ملی پرتغال یک چالش بزرگ برای ما محسوب می شود. حریف به دنبال کسب جواز صعود به دور بعدی خواهد بود و ما نیز به دنبال این هستیم که در صورت امکان دور گروهی را با صدرنشینی تمام کنیم."

فرانسه در سال ۲۰۲۰ در هر دو دیدار خود در لیگ ملت های اروپا مقابل پرتغال و کریستیانو رونالدو کلین شیت کرد. هوگو لوریس در این رابطه گفت: "نیازی به صحبت در مورد کریستیانو رونالدو نیست. او یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ بوده و از انگیزه لازم را برای رساندن تیم ملی پرتغال به دور حذفی رقابت های یورو ۲۰۲۰ برخوردار است.

شکست در فینال یورو ۲۰۱۶؟ آن دیدار برایم خاطره بدی نیست، زیرا ما به فینال اروپا رسیدیم. البته این یک خاطره دردناک است، زیرا شب سختی برای همه فرانسوی ها رقم خورد. البته آن دیدار مربوط به گذشته است و پس از آن ما قهرمان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شدیم. فردا شرایط متفاوت و بازی مرحله گروهی است. ما تلاش خواهیم کرد تا نتیجه خوبی کسب کنیم و عملکرد تیمی موفقی داشته باشیم. همه بازی ها دشوار بوده و جزئیات بسیار مهم هستند."

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو یورو ۲۰۲۰ تیم ملی فرانسه هوگو لوریس