لوریس: پوگبا بهتر و بهتر می‌شود

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، هافبک یونایتد در دیدار دوستانه مقابل انگلیس که با پیروزی 3-2 تیمش همراه بود، نمایشی استثنایی داشت و توانست تا حدودی از زیر فشارهایی که فصل گذشته به خاطر عملکرد نه چندان خوبش متحمل شده بود خارج شود ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، هافبک یونایتد در دیدار دوستانه مقابل انگلیس که با پیروزی 3-2 تیمش همراه بود، نمایشی استثنایی داشت و توانست تا حدودی از زیر فشارهایی که فصل گذشته به خاطر عملکرد نه چندان خوبش متحمل شده بود خارج شود. حال، لوریس، هم تیمی اش در تیم ملی فرانسه و رقیبش در لیگ برتر به تمجید از او پرداخت.

او گفت:" شاید دلایلی برای اثبات داشت زیرا او به یکی از بهترین باشگاه های دنیا تعلق دارد و در لیگ برتر بازی می کند و باید سطحش را نشان دهد. مقابل انگلیس، او فوق العاده بود و به عنوان یک هافبک به تیم کمک زیادی کرد. شکی ندارم که بهتر و بهتر خواهد شد."

لوریس درباره احتمال حضور توماس لمار در تاتنهام گفت:" شما حق دارید سوال کنید ولی نمی توانم به این سوال پاسخ بدهم. لیگ برتر بسیار جذاب است. تمام تیم های لیگ قابلیت جذب بهترین بازیکنان جهان را دارند. در فرانسه ما بازیکنان با استعداد زیادی داشته ایم و نسل جدید نیز فوق العاده است ولی باید به آنها کمی زمان داد تا پخته تر شوند."

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال