لوریس: پوگبا ثابت کرد از رهبران فرانسه است

هوگو لوریس از بازگشت پل پوگبا به تیم ملی این کشور استقبال کرده و بعد از تساوی مقابل پرتغال از پوگبا به عنوان یکی از رهبران فرانسه یاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه فرانسه دیشب در لیگ ملت‌های یوفا مقابل پرتغال به تساوی ۰-۰ رسید هوگو لوریس سنگربان فرانسه و تاتنهام از بازگشت دوباره پل پوگبا به تیم ملی کشورش استقبال کرد و گفت او با نمایش قوی خود نشان داد که یکی از رهبران تیم ملی فرانسه است.

پل پوگبا که در سالی که گذشت با مصدومیتهای متعدد دست و پنجه نرم می کرد دیشب بعد از حدود یک ماه دوری از تیم ملی به ترکیب فرانسه بازگشت. پوگبا که به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفت و در کنار انگولو کانته و آدریان رابیو خط میانی فرانسه را تشکیل داده بود تا دقیقه ۹۰ در بازی حضور داشت و سه شوت به سمت دروازه پرتغال شلیک کرد.

هوگو لوریس سنگربان فرانسه و باشگاه تاتنهام که سابقه ایستادن مقابل پوگبا در لیگ برتر را دارد در پایان بازی دیشب گفت: " پل پوگبا حضور تاثیرگذاری داشت. او مدام توپ می خواست و صدایش را به گوش بازیکنان ما می رساند. پل یک رهبر است و ما این را امروز احساس کردیم. بعد از یک سال غیبت او امروز خیلی خوب بود".

دروازه بان فرانسه در ادامه گفت: " ما در نیمه اول گرایش به عقب نشینی داشتیم و شاید این به خاطر ترس بود. بعد از آن هم برای مدتی کیفیت حریف از ما بهتر بود. هر کدام از دو تیم در بخشهایی از بازی بهتر بودند. ما در ۳۰ دقیقه پایانی به اندازه کافی خوب نبودیم. البته ترجیح می‌دادیم برنده شویم ولی رویهم رفته خوب کار کردیم".

بیشتر بخوانید:

دشان: کریستیانو رونالدو در این بازی به چشم نیامد!

خلاصه بازی فرانسه 0 - پرتغال 0/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم ملی فرانسه فوتبال جهان هوگو لوریس پل پوگبا فوتبال