لوزانو: ایران امروز شایسته کسب پیروزی بود

رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال چین پس از شکست برابر تیم ملی والیبال کشورمان در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد...

به گزارش مدال، رائول لوزانو پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت: در ابتدا به مردم ایران تبریک می‌گویم، چون جو عالی در سالن ایجاد کردند.
وی ادامه داد: چند روز پیش خبرنگاری از چین برای من ایمیل فرستاد که چرا با رسانه های ایرانی مصاحبه نکرده اید. من همیشه دوست داشتم با خبرنگاران ایرانی صحبت کنم و پاسخگوی موارد مختلف باشم.
سرمربی تیم ملی والیبال چین با بیان اینکه به تیم ایران تبریک می گویم، خاطرنشان کرد: ایران امروز شایسته کسب پیروزی بود. ایران ترکیب اصلی خود را در میدان قرار داد و دوست دارم در آینده هم این شانس را داشته باشیم که بازهم مقابل ایران قرار بگیریم.
لوزانو افزود: دلیل اصلی این صحبت من برای این است که با ایران حضور در فینال را تجربه کنم؛ همچنین  می خواهم دوباره شاهد جو عالی این سالن باشم.

اخبار مرتبط:

نشست خبری رائول لوزانو پس از شکست چین مقابل ایران/ ویدیو

نشست خبری ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی ایران مقابل چین/ ویدیو

کولاکوویچ: مجبور شدم بازیکنم را از ترکیب خارج کنم

تگ ها


اخبار والیبال تیم ملی والیبال ایران والیبال ایران چین والیبال قهرمانی آسیا 2019 لوزانو ایگور کولاکوویچ نشست خبری والیبال