لوو: از عملکرد تیمم راضی هستم

یواخیم لوو، سرمربی آلمان پس از پیروزی 3-1 تیمش مقابل ایرلند شمالی و قطعی شدن صعود به جام جهانی، به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت ......

یواخیم لوو، سرمربی آلمان پس از پیروزی 3-1 تیمش مقابل ایرلند شمالی و قطعی شدن صعود به جام جهانی، به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت.

مدافع عنوان قهرمانی، نهمین صعود پیاپی خود را به جام جهانی قطعی کرد و برای نوزدهمین بار موفق شد بلیت حضور در رقابت ها را کسب کند. سباستین رودی، هافبک بایرن مونیخ با یک شوت عالی در دقیقه دوم دروازه حریف را باز کرد و در ادامه، واگنر گل دوم را در دقیقه بیست و یک وارد دروازه حریف کرد. جوشوا کیمیچ نیز گل سوم را در دقایق پایانی به ثمر رساند تا شاگردان لوو با سه گل حریف را از پیش رو بردارند.

سرمربی آلمانی پس از بازی گفت:" من خیلی راضی هستم. در ابتدای بازی خیلی سریع اختلاف را دوبرابر کردیم. در چک نیز خیلی سریع پیش افتادیم ولی کنترل بازی از دستمان خارج شد. اینجا این اتفاق رخ نداد. در زمین این حس را کردیم که همه چیز تحت کنترل ماست. همین شد که بازی را آهسته کردیم."

رودی، زننده گل اول آلمان در رابطه با بازی گفت:" بازی خیلی مهمی بود. تمام مدت آن را تحت کنترل داشتیم. برای کسب قهرمانی به روسیه می رویم. می خواهیم از قهرمانی دفاع کنیم."

تگ ها


اخبار روز آلمان فوتبال