لوو: اشتباه بازیکنان در این شرایط دور از انتظار نیست

یواخیم لوو سرمربی آلمان بعد از تساوی ۱-۱ تیمش با اسپانیا گفت بازیکنان در شرایط کرونا در ریتم بازی نبودند و اشتباهات آنها دور از انتظار نبود....

به گزارش "ورزش سه"، آلمان و اسپانیا امشب در ورزشگاه مرسدس بنز آرنا شهر اشتوتگارت در چارچوب رقابتهای لیگ ملتهای یوفا به مصاف هم رفتند. اولین بازی دو تیم در فصل جدید این رقابتها با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

آلمانی ها ابتدا در دقیقه ۵۱ با گلزنی تیمو ورنر از حریف پیش افتادند ولی در ثانیه آخر و در دقیقه ۹۰+۵ روی اشتباه آلمانی ها در آفساید گیری اسپانیا موفق شد توسط گایا گل تساوی را به ثمر برساند تا سه امتیاز از دست ژرمن ها در بیاید.

یواخیم لوو سرمربی آلمان در پایان بازی سر زدن اشتباه از بازیکنانش در شرایط کرونایی را قابل انتظار دانست و گفت:" نیمه اول از نظر تاکتیکی خیلی جذاب بود و هر دو تیم پرس از نزدیک دروازه حریف را به خوبی اجرا کردند. توپ دائم از مقابل یک دروازه به مقابل دروازه دیگر در انتقال بود. البته گل خوردن در ثانیه های پایانی ناراحت کننده است ولی بازیکنان در این شرایط در ریتم مناسب نیستند و سر زدن اشتباه از آنها دور از انتظار نیست".

لوو در ادامه درباره تصمیمش برای بازی دادن به رابین گوسنس که اولین بازی ملی خود را انجام داد گفت:" گوسنس چند روزی است با تیم ملی تمرین می کند. جا افتادن در ترکیب تیم ملی همیشه ساده نیست ولی او جوان فعالی است و آینده خوبی دارد. گوسنس امروز فعال ظاهر شد و نشان داد در پاسکاری چه تکنیک بالایی دارد. من از او کاملا راضی هستم".

تگ ها


تیم ملی آلمان یواخیم لوو