لوو: شایسته فتح جام بودیم و بابت کسب قهرمانی بسیار خوشحالیم

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، آلمان یکشنبه شب موفق شد با شکست دادن شیلی، قهرمانی در جام کنفدراسیون ها را جشن بگیرد تا یواخیم لوو، افتخاری دیگر را همراه ژرمن ها به نام خود ثبت کند ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، آلمان یکشنبه شب موفق شد با شکست دادن شیلی، قهرمانی در جام کنفدراسیون ها را جشن بگیرد تا یواخیم لوو، افتخاری دیگر را همراه ژرمن ها به نام خود ثبت کند. سرمربی آلمان در پایان بازی در مورد قهرمانی تیمش چنین گفت:

این قهرمانی ارزش زیادی دارد، چرا که آلمان تا به حال قهرمان این جام نشده بود. بنابراین این تیم و این قهرمانی به تاریخ می پیوندند. این بازیکنان و این تیم شایسته قهرمانی بودند و از این قهرمانی بسیار خوشحالیم. جام قهرمانی کنفدراسیون ها، از جام جهانی سنگین تر است!

واقعاً کسب قهرمانی لذت فراوانی دارد. عملکرد فوق العاده ای در این تورنمنت داشتیم و در طول سه هفته خیلی خوب مبارزه کردیم. بازیکنان عملکردی خارق العاده داشتند و به آن ها افتخار می کنم. بسیاری از این بازیکنان، تا به حال در یک مسابقه فینال بازی نکرده بودند، آن ها این مسابقه را تا آخر دوران زندگی شان فراموش نمی کنند. هر یک از بازیکنان تیم، در پست خود پیشرفت کردند، این در حالی است که بازیکنان خیلی خوبی را در خانه داریم که در این تورنمنت حضور نداشتند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال