لوو: هنوز کاپیتان تیمم را انتخاب نکرده ام

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، نویر برای دیدار دوستانه تیم ملی آلمان مقابل دانمارک و دیدار مقدماتی جام جهانی مقابل سن مارینو قادر به همراهی تیمش نخواهد بود و همچنین نمی تواند تیم ملی آلمان را در جام کنفدراسیون ها همراهی کند ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، نویر برای دیدار دوستانه تیم ملی آلمان مقابل دانمارک و دیدار مقدماتی جام جهانی مقابل سن مارینو قادر به همراهی تیمش نخواهد بود و همچنین نمی تواند تیم ملی آلمان را در جام کنفدراسیون ها همراهی کند. لوو سعی دارد از بازیکنان جوان در این رقابت ها استفاده کند و بازیکنانی مثل مت هوملس، تونی کروس ، مسوت اوزیل و توماس مولر دعوت نشده اند. حال او مدعی شد که هنوز نمی داند چه کسی بازوبند را ببندد.

او گفت:" هنوز پاسخی برای این سوال پیدا نکرده ام. ما افراد دیگری هم داریم که از حالا شروع به مربی گری در باشگاهشان کرده اند. البته سعی می کنم تجربه ام را به بازیکنان جوان منتقل کنم. هیچکس برای من ناشناس نیست. خوشحالم که همه فرصت خواهند یافت. مصطفی به خاطر حضور بواتنگ و هوملس زیاد بازی نکرده است.

 به نظرم با یک تیم جوان و بی تجربه خوب کار کرده زیرا او هم می تواند کارهای مدیریتی انجام دهد. دو یا سه بازیکن هستند که در رقابت های مختلف حضور داشته اند: مصطفی، امره جان و جولین درکسلر. فکر می کنم واضح تر بخواهم صحبت کنم، از بین این سه نفر یکی کاپیتان تیم ملی آلمان خواهد بود."

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال