لوپتگی: این باخت و این بازی فاجعه بود، به اخراج فکر نمی کنم

......

 

شکست تیم رئال مادرید در زمین آلاوز برای طرفداران این تیم بسیار تلخ و سنگین بود و سرمربی رئال خودش را مسئول شماره یک این باخت دانست.

به گزارش خبرنگار مدال، لوپتگی که بازی تیمش را فاجعه خواند در کنفرانس خبری پس از بازی چنین گفت:

بازی امشب ما فاجعه بود، در نیمه دوم بسیار بدتر از نیمه اول بازی کردیم با اینکه موقعیت هایی نصف و نیمه داشتیم اما آلاوز از فرصت ها به خوبی استفاده کرد و یک هدیه اضافی به دست آورد.

لوپتگی در ادامه افزود: تعویض بنزما فنی نبود او از آسیب دیدگی رنج می برد و باید تعوض می شد.
در بدترین حالت فقط سه امتیاز از دست دادیم، بازگشت بازیکنان مصدوم و اعتماد به نفس دوباره ما را بازسازی خواهد کرد.

سرمربی رئال درباره تمیش هم گفت:
ما باید دوباره اعتماد به نفس خود را به دست آوریم و به خودمان اطمینان داشته باشیم، تا پایان فصل بازی های زیادی باقی مانده و فرصت های بسیاری داریم که باید از این بازی ها و اشتباهات خود درس بگیریم.

وی در خصوص انتقادات هم عنوان کرد: مربی های فوتبال همیشه در معرض اعتراض قراردارند اما ما همیشه به ادامه کار فکر می کنیم، روز های خوب قطعا در دسترس هر کسی می باشد.

لوپتگی در خصوص اخراج شدن از تیم هم چنین گفت: مربی درباره‌ این چیزها فکر نمی کند، من و هرکسی زمان کافی را برای هر اتفاقی دارد اما حتما باید بازیکنان و ساختار تیم را بازسازی کنیم.

او در پایان اضافه کرد: برای خروج از این بحران باید متحد و در کنار یکدیگر همدل باشیم که این نتایج طبیعی نیست، گل ها دوباره به ثمر خواهند رسید و ما در پایان پیروز از زمین بیرون خواهیم آمد.

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال