لوپتگی: به همه بازی‌های مرحله گروهی فکر می‌کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا هر بازی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را مانند فتح یک جام میداند ......

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا هر بازی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را مانند فتح یک جام می‌داند.
و ‌به نقل از آس، یولن لوپتگی در نخستین نشست خبری خود در روسیه پیش از دیدار دوستانه ‌اسپانیا برابر تونس گفت‌: این یک دیدار آماده‌سازی دیگر برای ما است. ما باید بازی خوبی انجام دهیم و این موضوع برای بهتر رسیدن ما به جام جهانی کمک خواهد کرد. تونس تیمی مشابه مراکش است و به همین خاطر این تیم را انتخاب کردیم. در رابطه با سوییس نیز این قضیه اتفاق افتاد و این تیم مشابه پرتغال بود.
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا درباره وضعیت بازیکنان تیمش اظهار کرد: سرخیو بوسکتس در شرایط خوبی قرار دارد و بهبود یافته است. اگر امروز اتفاق عجیبی رخ ندهد برابر تونس به میدان خواهد رفت. در خط حمله گزینه‌های زیادی داریم و بهترین تیم را راهی زمین خواهیم کرد.
سرمربی ‌اسپانیایی در مورد مرحله گروهی گفت‌: هیچ یک از بازی‌ها فریب دهنده نیست. به همه بازی‌های مرحله گروهی فکر می‌کنیم و اکنون تمرکزمان روی دیدار مقابل پرتغال است. هر بازی در این مرحله مانند یک فتح جام خواهد بود.
لوپتگی افزود: نگرانی ما در این است که برای هر بازی با آمادگی کامل برسیم. نباید فراتر از بازی با پرتغال فکر کرد. ماموریت ما در این است که به بهترین جایگاه ممکن برسیم.
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا در ادامه‌ اظهار کرد: پرتغال قهرمان اخیر یورو است. یورو را نه ‌اسپانیا نه فرانسه و نه هیچ تیم دیگری فتح نکرد بلکه پرتغال جام قهرمانی را بالای سر برد.

تگ ها


جام جهانی 2018 اسپانیا فوتبال