لوپتگی: بیل برای بازی فردا آماده است/مقابل زسکا شایسته برد بودیم، آلاوز معرکه است!

......

 

كنفرانس مطبوعاتی لوپتگی برگزار شد و این مربی که بشدت تحت فشار است به سوالات پاسخ داد.
 به گزارش مدال، لوپتگی یک روز قبل از بازی تیمش مقابل آلاوز مجبور بود درباره ناکامی غیر منتظره در مسکو هم توضیح دهد. او به سوالات اینگونه پاسخ داده است.

- گرت‌ بِیل برای ما بازیکن مهمی است و آماده بازی فردا است. او در جریان دربی احساس درد کرد اما حالا هیچ مشکلی ندارد.

- اشتباهات در مسکو؟ یک مربی همه حالت‌ها را بررسی و به آنها فکر می‌کند. مربی همیشه مسئول نتایج ضعیف تیم است و نتایج خوب به او ربطی ندارد! این مسئله را هم عادی می‌بینم. نگران پست و جایگاهم نیستم. فقط به آماده کردن تیم فکر می‌کنم. ما هنوز هم تیم خوبی هستیم که به دنبال پیروزی در همه بازی‌ها است.

- در رئال مادرید همیشه توقعات در بالاترین سطح است. در سطح خوبی هستیم. در لالیگا هم امتیاز با صدرنشین هستیم و در لیگ قهرمانان اروپا هم تردیدی ندارم که به همان ترتیبی که در بازی با رم نشان دادیم، ادامه خواهیم داد.  این فوتبال است.

- برای ما هر بازی حکم یک فینال را دارد. دو مدافع راست و چپ ما مصدوم هستند و این طبعا روی تیم تاثیر دارد اما به همه بازیکنان باور داریم.

- مقابل زسکا مسکو لایق سه امتیاز بودیم اما نشد. مهم این است که به خودمان و کاری که می کنیم، باور داشته باشیم. هدف کنونی ما کسب پیروزی مقابل آلاوز است. آنها فصل معرکه‌ای را سپری می‌کنند اما تمرکزمان روی خودمان است. تلاش می‌کنیم از نقاط قوت مان بیشترین استفاده را ببریم.

- مادرید در بحران؟ ماحرف‌ها و عقاید مردم را آنالیز نمی‌کنیم؛ داده‌ها و نگرانی‌های خودمان را بررسی می‌کنیم. می خواهیم بهتر از این باشیم و خواهیم بود. باید به عقاید همه احترام بگذارید. طبیعی است که انتقاداتی هم وجود داشته باشد اما ما حرفه‌ای هستیم و روی کار خودمان و تمرینات تمرکز می‌کنیم. از این بابت آرام هستیم. به اهداف مان که هنوز دست نخورده باقی مانده است، خواهیم رسید.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال