لوکاس هرناندز از نظر تاکتیکی ضعیف است

هانسی فلیکهانسی فلیک سرمربی بایرن می‌گوید مدافع فرانسوی این تیم، لوکاس هرناندز با وجود ضعف‌های تاکتیکی، فوتبالیست پویایی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوکاس هرناندز، مدافع فرانسوی بایرن مونیخ که اولین فصل حضورش در این را سپری می‌کند در این مدت دوران سختی را پشت سر گذاشته و اخیرا شایعاتی درباره جدایی‌اش از بایرن در تابستان مطرح شده. هانسی فلیک سرمربی بایرن حالا می‌گوید هرناندز برای بازی کردن در بایرن باید سرعت خود را افزایش دهد تا بتواند از نظر تاکتیکی با تیم هماهنگ شود.

هرناندز که ملی‌پوش فرانسوی است و با تیم ملی کشورش فاتح جام جهانی ۲۰۱۸ شده تابستان گذشته با قراردادی ۸۰ میلیون یورویی از اتلتیکو مادرید به بایرن پیوست و در آلیانز آرنا انتظارهای زیادی از او می‌رفت.

فلیک که در روزهای اخیر و در بازی تیمش مقابل مونشن‌گلادباخ بعد از مدتها از هرناندز به عنوان بازیکن فیکس استفاده کرده بود درباره او گفت:" لوکاس یک حرفه‌ای تمام‌عیار است. من از پویایی او در تمرینها خوشم می‌آید. او مدتها غایب بوده و در نتیجه از نظر تاکتیکی ضعف‌هایی دارد".

سرمربی بایرن در ادامه گفت:" من از لوکاس هرناندز راضی هستم. هر بازیکنی ریتم خاص خودش را دارد. رویهم‌رفته من در او پتانسیل پیشرفت می‌بینم".

بیشتر بخوانید:

لواندوفسکی: اصلا به توپ طلا فکر نمی‌کنم

منتفی شدن انتقال ستاره بایرن مونیخ به اولدترافورد

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان فوتبال