لوکاس واسکز در آستانه تمدید قرارداد با رئال

لوکاس واسکز بر سر تمدید قرارداد سه ساله با رئال به توافق رسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، تا به امروز آینده لوکاس واسکز در رئال مادرید نامشخص بود. از قرارداد او کمتر از یک ماه باقیمانده و اخبار خوبی از مذاکرات تمدید او به گوش نمی رسید. ماه گذشته گزارشاتی منتشر شد مبنی بر توافق دو طرف برای تمدید ولی این اتفاق رخ نداد.

لوکاس از سال ۲۰۱۵ برای تیم اول رئال بازی می کند و یکی از مفید ترین بازیکنان رئال در سال های اخیر محسوب می شود. بازیکنی چند پسته که فصل جاری به خوبی جای دنی کارواخال را در دفاع راست پر کرد. او دو ماه پیش به دلیل مصدومیت در ال کلاسیکو فصل را از دست داد و رئال جای خالی او را به خوبی حس کرد.

در حالی که به نظر می رسید لوکاس از رئال رفتنی است، مارکا دقایقی پیش خبر از تمدید قرارداد او تا ۲۰۲۴ داد. طبق این گزارش، لوکاس با سران رئال بر سر تمدید سه ساله به توافق رسیده است. در مذاکرات قبلی دستمزد لوکاس از سوی باشگاه ثابت مانده بود و پیش بینی می شود رقم درخواستی او با موافقت مسئولان باشگاه روبرو شده است.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، کارلو آنچلوتی تا امشب سرمربی رئال خواهد شد و لوکاس برای اولین بار تجربه کار کردن با این مربی را پیدا خواهد کرد. او تابستان ۲۰۱۵ زمانی به رئال ملحق شد که کارلتو از این باشگاه برکنار شده بود.

تگ ها


اورتون لوکاس واسکز کارلو آنچلوتی رئال مادرید