لوکاس پرز : از آرسنال خوشحال نیستم

لوکاس پرز که پیش تر از بازی نکردنش در آرسنال شاکی بود، حالا به شدت از این که پیراهنش را به الکساندر لاکازت داده اند ناراحت است و احساس می کند این حرکت بسیار زشت است ......

لوکاس پرز که پیش تر از بازی نکردنش در آرسنال شاکی بود، حالا به شدت از این که پیراهنش را به الکساندر لاکازت داده اند ناراحت است و احساس می کند این حرکت بسیار زشت است.

به گزارش تلگراف، پرز تابستان گذشته با مبلغ 17 میلیون پوند راهی آرسنال شد، بازیکنی که حالا مشخص شده است می خواهد به دپورتیوو لا کرونیا بازگردد، جایی که امیدوار است بتواند با بیش تر بازی کردن، جایگاهی در ترکیب اسپانیا برای جام جهانی 2018 به دست آورد. در این شرایط، وب سایت La Voz Galicia که مربوط به محل زادگاه پرز است، گزارشی از ملاقات هفته گذشته این بازیکن با مذاکره کننده نقل و انتقالاتی آرسنال، دیک لاو منتشر کرده است. گفته می شود پرز در این مصاحبه به لاو گفته است:

من می خواهم باشگاه را ترک کنم، واقعاً نیاز به بازی کردن دارم و می خواهم خوش حال باشم. سال گذشته من به سختی فرصت داشتم و هرگاه به من فرصت داده شد، من نمایش خوبی ارائه کردم. این فصل من واقعاً به فرصت بیش تری نیاز دارم. می خواهم برای جایگاهم در تیم ملی اسپانیا بجنگم، می خواهم فوتبال باز کنم و به خاطر این دلایل مجبورم باشگاه را ترک کنم. فکر می کنم بهترین محل برای من، خانه ام، دپور، باشد.

در گزارش ها آمده بود که ونگر نیز موضوع کم بازی کردن این بازیکن را قبول دارد، اما سرمربی فرانسوی ترجیح داد لاکازت را خریداری کند و این بدان معنی است که فرصتی برای مهاجم 28 ساله اسپانیایی در فصل آینده هم وجود ندارد. پرز فصل گذشته برای آرسنال 7 بار گل زد، از جمله گل زیبایی به بورنموث، اما تنها در 11 دیدار آرسنال در لیگ بترر به میدان رفت و الکسیس سانچز، اولیویه ژیرو و دنی ولبک به او ترجیح داده شدند. پرز در بخش دیگری از گفت وگوی خود با لاو، از دادن پیراهنش به لاکازت شکایت کرده است.

آن ها [آرسنال] با من خوب برخورد نکردند. کارهای عجیبی کردند. مثل این که پیراهن من را حتی بدون اطلاعم از من گرفتند و به شخص دیگری دادند. این کار، آخرین چراغ امید من برای حضور در آرسنال را هم خاموش کرد. من نمی توانم با این وضعیت ادامه دهم. تمام تلاشم را انجام دادم، اما هیچ بازخوردی ندیدم، بنابراین نمی توانم این شرایط را تحمل کنم. احساس می کنم به من خیانت شده است. در فوریه به من اجازه رفتن به چین را ندادند و قول دادند بیش تر بازی خواهم کرد، اما فرصت بازی کردن من حتی کم تر شد. مسئله شماره پیراهن اما حرکت زشتی بود. در طول سفر، لاکازت از مربی این موضوع را خواسته است و او هم آن را قبول کرده است. پس از این که قول و قرارهای شان را گذاشتند من را مطلع کردند. سال گذشته او [ونگر]  به من گفت که می فهمد من ناامید هستم، اما فکر می کنم این فصل اوضاع بدتر هم شده است، پس اجازه دهید من باشگاه را ترک کنم.

از زمانی که فوتبال حرفه ای را شروع کرده ام، بهترین احساس را در دپورتیوو داشته ام، جایی که خانواده ام در کنارم بودند، دوستانم و همه من را حمایت می کردند. خودتان را جای من بگذارید. می دانم فرصت حضور در تیم ملی را دارم و می توانم در جام جهانی بازی کنم، آرزویی که همیشه داشته ام. اما برای این موضوع باید بازی کنم و حال خوبی داشته باشم، چیزی که با ماندن در آرسنال محقق نمی شود، بنابراین باید به کورونیا بازگردم.

در کنار دپورتیوو، فنرباحچه هم از مشتریان لوکاس پرز است. با این حال پیشنهاد دپورتیوو برای این بازیکن ده ساله است، به این معنا که او پس از پایان دوران فوتبالش هم می تواند در باشگاه بماند و پست مدیریتی بگیرد. ونگر پیش تر در مورد فصل گذشته این بازیکن، گفته بود:

او مهاجم با کیفیتی است و من نمی توانم آن قدری که می خواهد به او بازی دهم، بنابراین شایسته است خواسته ای که می خواهد را عملی کنیم. متأسفم که شرایط این گونه پیش رفت. اما ما مهاجم های آماده ای داریم و اگر به نظر من باشد، دوست دارم او را حفظ کنم. اما باید با او مذاکره کنیم و خواسته های او را هم در نظر بگیریم. 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال