لوکاکو: از انتخاب منچستریونایتد به جای چلسی پشیمان نیستم

روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی و ملیپوش منچستریونایتد میگوید به خاطر عملکردش، انتظار احترام بیشتری دارد ......

روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی و ملی‌پوش منچستریونایتد می‌گوید به خاطر عملکردش، انتظار احترام بیشتری دارد.

روملوی 24 ساله در تابستانی که گذشت، در حالی که شواهد حاکی از بازگشتش به چلسی بود، با انتقالی 75 میلیون پوندی راهی منچستریونایتد شد تا بار دیگر شاگرد آقای خاص شود. لوکاکو علی رغم همه انتقاداتی که از او شده و می‌شود، در این فصل در 40 بازی برای شیاطین سرخ، موفق به زدن 22 گل و ارسال 7 پاس گل شده تا حداقل به لحاظ آماری، عملکرد قابل دفاعی داشته باشد. او روز گذشته نیز نقش اصلی را در کامبک شیرین تیمش مقابل چلسی ایفا کرد. 

به گزارش اسکای، لوکاکو می‌گوید:

تنها نیاز دارم تا به سخت تلاش کردنم، ادامه دهم. 98 گل در لیگ برتر؟ احساس می‌کنم رکورد خوبی است. در این فصل هم گل‌های زیادی زده‌ام و تنها باید به همین منوال ادامه دهم. می‌دانم که می‌توانم بهتر از این باشم و خودم هم می‌خواهم بهتر باشم و برای آن به سختی تلاش می‌کنم. می‌خواهم جام ببرم. هنوز در دو تورنمنت حضور داریم. چالش سخت اما زیبایی است. 

گاهی مردم فراموش می‌کنند که من فقط 24 سال دارم و این احتمالا به این خاطر است که مدت‌هاست در فوتبال هستم. وقتی شانزده سالم بود، فوتبال بازی کردن را شروع کردم. حالا هر ساله مردم انتظار دارند من 20 گل بزنم. 10 سال متوالی است که همین کار را می‌کنم و به همین خاطر به نظرم خودم را ثابت کرده‌ام. طبعا شما انتظار احترام بیشتری دارید اما وضعیت، همین است که می‌بینید. به انتقادها گوش نمی‌کنم. فقط و فقط می‌خواهم پیشرفت کنم و به مردم نشان بدهم که می‌توانم در زمین چه کارهایی انجام بدهم.

مادامی که تیم به پیروزی برسد و من، تیم را به سمت برد هدایت کنم، آن گاه واقعا از خودم راضی خواهم بود. به عنوان یک فوتبالیست به عناوین فردی فکر نمی‌کنم. به نظرم بسیاری از بازیکنان بزرگی که اکنون همه از آنها تمجید می‌کنند، بازیکنانی هستند که با تیم شان چیزی برده‌اند و من هم می‌خواهم از همین دسته باشم. مسیری طولانی در پیش است اما من جاه طلبم و هر روز به سختی تلاش می‌کنم تا تیمم پیروز شود. به خودم فکر نمی‌کنم.

آیا از انتخاب منچستریونایتد به جای چلسی پشیمانم؟ نه، نه، نه. وقتی تصمیمی می‌گیرم یعنی قلب و ذهنم این تصمیم را گرفته است. بهترین تصمیم را برای خودم گرفتم. همان طور که می‌توانید ببینید، الان در وضعیت خوبی هستم. با بازیکنان و مربی‌ای کار می‌کنم که هر روزه مرا به جلو هدایت می‌کنند. چالش ما این است که جام ببریم و این همان چیزی است که من می‌خواهم.

تگ ها


اخبار روز روملو لوکاکو منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال