لوکاکو از کریستیانو رونالدو مهاجم کامل‌تری است!

لوکا تونی، ستاره سابق تیم ملی ایتالیا، معتقد است که در مقطع کنونی روملو لوکاکو عملکرد بهتری نسبت به کریستیانو رونالدو ارائه می دهد....

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه اینتر در رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا ناکام ماند اما تیم آنتونیو کونته اکنون بیش از هر زمان دیگری به فتح اسکودتو نزدیک شده است. یکی از عوامل صدرنشینی نراتزوری طی هفته های اخیر ستاره بلژیکی این تیم یعنی روملو لوکاکو بوده است.

مهاجم بلژیکی در ۲۹ بازی این فصل سری آ که برای اینتر انجام داده موفق به ثبت ۲۱ گل شده است‌. این در حالی است که تنها فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس یعنی کریستیانو رونالدو نسبت به لوکاکو بیشتر گلزنی کرده و با ۲۵ گل زده بالاتر از او قرار دارد. با این حال ستاره سابق تیم ملی ایتالیا معتقد است که در مقطع کنونی لوکاکو مهاجم کامل تری نسبت به کریس رونالدو است.

لوکا تونی ضمن تمجید ویژه از ستاره بلژیکی اینتر گفت: " لوکاکو حتی وقتی گل می زند نیز برای تیمش سرنوشت ساز است اما در عین حال رونالدو نیز یک بازیکن در کلاس جهانی محسوب می‌شود. در این لحظه از زمان من لوکاکو را به عنوان مهاجم کامل تری از کریستیانو رونالدو می بینم. خصوصاً با توجه به اینکه روملو لوکاکو سن و سال کم تری نسبت به رونالدو هم دارد."

تگ ها


روملو لوکاکو کریستیانو رونالدو امارات لوکا تونی اینتر میلان یوونتوس