لوکاکو انتقال دیبالا به تاتنهام را منتفی کرد

مسئولان باشگاه یوونتوس در تصمیمی دور از انتظار، پیشنهاد چشمگیر باشگاه تاتنهام را رد کردند تا پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی خود را به اینتر پیشنهاد دهند....

مسئولان باشگاه یوونتوس در تصمیمی دور از انتظار، پیشنهاد چشمگیر باشگاه تاتنهام را رد کردند تا پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی خود را به اینتر پیشنهاد دهند.

به گزارش مدال؛ در ساعات گذشته شایعه انتقال 75 میلیون یورویی «پائولو دیبالا» ستاره آرژانتینی باشگاه یوونتوس به باشگاه تاتنهام، به خبر داغ رسانه‌های جهان تبدیل شده بود اما حالا «BBC» مدعی شد که پیشنهاد چشم‌گیر اسپرز برای جذب این ستاره در کمال ناباوری با پاسخ منفی بانوی پیر مواجه شده است.

بر اساس این گزارش پس از منتفی شدن انتقال «روملو لوکاکو» به یووه و پیوستنش به اینترمیلان، بیانکونری‌ها از تصمیم قبلی خود مبنی بر فروش دیبالا منصرف شدند. البته در این بین خبر عجیب‌تر این‌ست که تورینی‌ها اکنون قصد معاوضه او با «مائورو ایکاردی» را دارند، انتقالی که هم یوونتوس و هم اینتر از آن رضایت خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

یووه پیشنهاد تاتنهام را قبول کرد؛ دیبالا با ۷۰ میلیون یورو در لندن

تگ ها


دیبالا اینتر معاوضه دیبالا ایکاردی مائورو ایکاردی اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات بیانکونری بانوی پیر پائولو دیبالا مائورو ایکاردی تاتنهام اینتر میلان یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال