لوکاکو: این بهترین سال فوتبال من بود

روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی اینتر، پس از قهرمانی این تیم در سری آ، اعتراف کرد که بهترین سال فوتبال خود را پشت سر گذاشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اینتر پس از تساوی آتالانتا برابر ساسولا در شب گذشته، قهرمان سری آ شد تابازیکنان و هواداران این تیم پیش از پایان فصل جشن قهرمانی را بر پا کنند.

لوکاکو نیز به کارناوال قهرمانی هواداران نراتزوری پیوست و با ماشین در سطح شهر حاضر شد و در حالی که پیراهن اینتر را از پنجره بیرون برده بود و تکان می داد همراه با هواداران حاضر در خیابان ها سرود قهرمانی را خواند و با آنها به شادمانی پرداخت.

لوکاکو که با دوستانش به جشن خیابانی اینتری ها پیوسته بود برای دقایقی طولانی همراهی خود با هواداران اینتر را به صورت لایو در شبکه های اجتماعی پخش کرد.

وقتی ماشین لوکاکو پشت چراغ قرمز متوقف شد، کودکی از هواداران اینتر از او پرسید که آیا واقعا خود لوکاکو است؟

مهاجم اینتر در این فصل در ۴۱ بازی در تمام رقابت ها ۲۷ گل برای نراتزوری به ثمر رسانده است.

لوکاکو در اینستاگرام خود نوشت: "قهرمانان ایتالیا! از هم تیمی هایم، سرمربی و کارکنانش و از هیئت مدیره سپاسگزارم.

اما مهمتر از همه از هواداران. شما به ما قدرت ادامه تلاش را دادید! حمایت شما برای ما همه چیز است! رویا به واقعیت پیوست!"

لوکاکو درباره این قهرمانی در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت: "من برای همه هوادارن اینتر در سراسر جهان به شدت خوشحالم، برای تیم، کارکنان، رییس باشگاه و همه...

این سالی فوق العاده برای ما بود. من واقعا به بازی کردن برای اینتر افتخار می کنم. دوست داشتم که بیرون بیایم و با مردم جشن بگیرم. به دوستانم گفتم این بهترین راه تجربه کردن این لحظه است... اینکه بیرون و در کنار هواداران باشی.

برای من و بسیاری از هم تیمی هایم این اولین عنوان قهرمانی در لیگ بود، به همین دلیل این لحظه ای بود که می خواستیم با آنها قسمت کنیم.:

ستاره سابق اورتون و منچستریونایتد در پاسخ به این سوال که آیا این بهترین فصل بازی او بوده است، گفت: "سال گذشته هم خوب بود اما بله، این بهترین سال فوتبال من بود. این فوق العاده است و امیدوارم که به همین شکل ادامه پیدا کند. می خواهم که از همه تشکر کنم. من واقعا خیلی خوشحالم."

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو فوتبال جهان سری آ فوتبال