لوکاکو: این دو بازیکن کمک زیادی به من کردند

روملو لوکاکو، مهاجم اینتر، تایید کرد که دیدیه دروگبا و نیکلاس آنلکا، هم تیمی های سابقش در چلسی، کمک زیادی کردند تا او به سطح فعلی برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چلسی در سال 2011 لوکاکو را از اندرلخت به خدمت گرفت اما او در این تیم لندنی فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد. با این وجود، معتقد است که تمرین کردن در کنار مهاجمانی مانند دروگبا و آنلکا به او کمک کرد تا به بازیکن بهتری تبدیل شود.

او به بلیچر ریپورت گفت:" در آنجا همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. من فقط 18 سال داشتم. تنها 3 ماه قبل دبیرستان را تمام کرده بودم. فارغ التحصیل شده بودم و ناگهان خودم را در قطار لندن دیدم. آنجا با دیدیه دروگبا دیدار کردم. او آنجا فیزیوتراپی می کرد. او بلافاصله به من گفت که باید شخصیت بازی در چلسی را نشان بدهم. از همان روز من شروع به صحبت با او کردم، حداقل یک ساعت قبل و بعد تمرین.

او و انلکا و سایر بازیکنان رختکن به من کمک کردند تا به آدمی که الان هستم، تبدیل بشوم. آنها ذهنیتی داشتند که باعث می شد بگویند "بسیار خب، بریم ببریم". حضور در چلسی تجربه فوق العاده ای بود. من دیدم که چطور آنها قهرمان چمپیونزلیگ و جام حذفی شدند و این این تا حالا کمک زیادی به من کرد."

تگ ها


فوتبال جهان چلسی دیدیه دروگبا لوکاکو اینتر فوتبال